Ad Blue wspomaga pracę sprzętu rolniczego

Ad Blue wspomaga pracę sprzętu rolniczego

12 sierpnia, 2016 Bez kategorii 0
AdBlue

Dzieci jak to dzieci, lubią się bawić i zajrzą w każdy kąt. Zwłaszcza moje siostrzenice mają niesamowitą zdolność włażenia tam, gdzie nie powinny, do tego są niezwykle ruchliwe i nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu. Mieszkam na wsi i prowadzę wraz z mężem gospodarstwo rolne, moja siostra zaś wyjechała zamieszkać w Puławach.

AdBlue jest ważne w gospodarstwie

AdBlueJej córki na wakacje przyjeżdżają do nas i wtedy cała okolica drży przed tymi urwisami. Wieś dla dziecka jest miejscem niesamowitym, mnóstwo ciekawych zwierząt, takich jak krowy czy koty, zakamarki wprost czekające na eksplorację, łany zboża, w których można się chować. Nie można też zapomnieć o tych wszystkich ogromnych maszynach rolniczych, traktory są przecież takie fascynujące i zabawne. Ponieważ mamy sporo ziemi, mamy kilka maszyn rolniczych, a że mają one silniki diesla, potrzebują noxy adblue do prawidłowego działania. W naszej stodole znajdują się dwa zbiorniki adblue, kupowanie naraz dużej ilości wychodzi taniej. Dziewczynki uwielbiały buszować na pietrze stodoły i kulać się po klockach słomy. Pewnego dnia podczas standardowego łażenia po sianie dziewczynki usłyszały szelesty i chrobotanie. Na jednej z desek pod dachem siedziała mała myszka o brązowym futerku.

Oczarowane dziewczynki oczywiście bardzo chciały ją pogłaskać, więc odważniejsza weszła na deskę i powoli zaczęła zbliżać się do zwierzątka. Niestety, myszka podskoczyła, a siostrzenica spadła prosto do zbiornika adblue. Raban powstał straszliwy. Trzeba było potem płukać ją wodą przez godzinę.

Więcej o AdBlue można się dowiedzieć na: http://www.inter-truck.com.pl