Agencja tymczasowego zatrudnienia dla biznesu

Agencja tymczasowego zatrudnienia dla biznesu

1 sierpnia, 2019 Usługi 0

Poszukiwanie pracownika to proces bardzo długi i mozolny. Coraz więcej firm zaczyna zauważać, że procesy rekrutacyjne jakie są prowadzone wcale nie przynoszą zamierzonych efektów, a zabierają tylko i wyłącznie czas pracownikom oraz pochłaniają środki finansowe. Dlatego poszukiwana była alternatywa, którą znaleziono. 

Agencja pracy znajdzie pracownika na stanowisko 

praca agencje zatrudnienia warszawaNie było wcale łatwo znaleźć takiego rozwiązania, które połączy ogień z wodą. Ale jednak się udało. Jak się okazuje rozwiązanie to jest opłacalne dla obu stron. Wiadomo, że w interesie pracodawcy jest płacić jak najmniej, dlatego też stara się on maksymalnie ukrócić koszta związane z zatrudnieniem pracownika. Dlatego też często pracodawcy decydują się na korzystanie z pomocy agencji zatrudnienia tymczasowego, bowiem nie zawsze pracownicy wówczas otrzymują umowę o pracę, a co za tym idzie zmniejszają się koszta pracodawcy związane z różnego rodzaju składkami. Dodatkowo agencja i jej pracownicy biorą na siebie ciężar zatrudniania i ustalania szczegółów umów. To oni umawiają się na spotkania, poszukują na wszelkich możliwych frontach pracowników. Praca agencje zatrudnienia warszawa zawsze się znajdzie dla każdego – nieważne, czy jest to obywatel Polski czy innego kraju. Jeśli pracownik zdecyduje się wysłać swój życiorys do agencji pracy tymczasowej ma pewność, że dotrze ono do szerokiej bazy pracodawców, co zwiększy szansę na nowy etat. 

Powierzenie poszukiwania pracowników agencji pracy tymczasowej zredukuje koszta utrzymywania na przykład działu zasobów ludzkich w szerokim rozumieniu tego słowa. Wówczas będzie wystarczyło tylko kilka osób do obsługi księgowej czy ustalania warunków urlopu i wypłat. Korzystanie z agencji pracy tymczasowej to nowoczesne rozwiązanie dla biznesu.