Antywłamaniowa folia do domu

Antywłamaniowa folia do domu

26 sierpnia, 2022 Biznes i usługi 0

W domu mamy dość dużo różnych zabezpieczeń, które mają za zadanie powstrzymać próby włamania czy wtargnięcia na prywatny teren. Okna były jednak zawsze najsłabszym punktem owych zabezpieczeń, toteż coraz częściej szukaliśmy sposobu na ich zabezpieczenie, bez konieczności montażu krat czy rolet, psujących w oczywisty sposób wygląd budynku. 

Rekomendowane folie antywłamaniowe do okien

przeźroczyste folie antywłamaniowe w warszawieO foliach zabezpieczających do okien domowych słyszeliśmy już od jakiegoś czasu, aczkolwiek dopiero niedawno zdecydowaliśmy się sprawdzić ich przydatność w domu, oraz skuteczność jako zabezpieczenie okienne. Zaopatrzyliśmy się więc w przeźroczyste folie antywłamaniowe w Warszawie, u poleconego nam producenta folii okiennych. Folie te pozornie wydawały się bardzo delikatnymi i łatwymi do uszkodzenia, choć w praktyce okazało się iż były niesamowicie trwałe, i znosiły bardzo brutalne traktowanie bez większych uszkodzeń. Spełniały więc swoje zadanie doskonale, zwłaszcza jeśli były one foliami dwustronnymi, nakładanymi na obie strony szyby w oknie, a tym samym zapobiegały możliwości wybicia szyby, nawet po jej uszkodzeniu i pokruszeniu, gdyż nadal utrzymywały ją w miejscu. Folie można było założyć samodzielnie, gdyż wedle instrukcji od producenta nie był to zabieg szczególnie męczący ani trudny, aczkolwiek z oczywistych powodów preferowaliśmy by założyli je nam profesjonaliści, znacznie bardziej obeznani w montażu takich zabezpieczeń.

Folie były niewidoczne po założeniu, i nie wpływały na wygląd okien, aczkolwiek stanowiły doskonałe zabezpieczenie. Mogły być także dodane do planu ochrony budynku jako zabezpieczenie okienne, zastępujące tradycyjne kraty czy podobne rodzaje zabezpieczeń mechanicznych, których skuteczność często bywała dość mierna.