Aukcja i wyważarki do opon

Aukcja i wyważarki do opon

6 września, 2016 Usługi 0
fachowe wyważarki do opon

Jak to dobrze, że dałem się namówić bratu by pojechać z nim na aukcje. Mówił, że ostatnio był licytowany gość prowadzący dokładnie taki sam biznes jak ja, ale niespecjalnie mnie to przekonywało. Źle się czułem myśląc o tym, że będę jak hiena żerował na czyimś upadku.

Wyważarki do opon i ich aukcyjna cena

fachowe wyważarki do opon

Gdy jednak zobaczyłem człowieka którego majątek miał być dziś licytowany, moje obawy kompletnie zniknęły. Dowiedziałem się, że licytują go, bo kradł z samochodów dobre części i wstawiał zużyte. Sprawa się posypała, gdy wymienił trzy na cztery hamulce, co doprowadziło do wypadku. Karę dostał taką, że niemożliwe było jej zapłacenie. Ponieważ ofiar nie było, dostał wyrok w zawieszeniu, choć i tak uważam, że to za mało. Jeszcze rozumiem wymieniać w ten sposób części, które nie zagrażają bezpieczeństwu pasażerów i kierowcy, ale żeby kraść hamulce to trzeba kompletnie nie mieć zasad moralnych. Jego majątek był imponujący – montażownice ciężarowe, opony i koła do ciężarówek poszły na pierwszy ogień. Zostały również fachowe wyważarki do opon. Ponieważ nie był to mój zakres działalności, nie licytowałem niczego. Włączyłem się gdy pod młotek poszły podnośniki samochodowe. Często się psuły te, które miałem zamontowane obecnie, więc z chęcią wymieniłem je sobie na nowe niskim kosztem. Podnośniki kolumnowe generalnie nie cieszyły się zainteresowaniem – nikt ich nie wziął pomimo bardzo niskiej ceny.

Do domu wróciłem zadowolony, brat zresztą też. Cwaniak jeździł wcześniej sportowym samochodem, który dziś brat wylicytował za wyjątkowo niską i korzystną cenę. Muszę częściej jeździć na takie wydarzenia.