Balony do modelowania doskonałej jakości

Balony do modelowania doskonałej jakości

2 czerwca, 2017 Usługi 0
balony do modelowania

Chciałam ostatnio mojej córce kupić jakąś ciekawą i kreatywną zabawkę. Nie myślałam o lalkach, ponieważ ona nie była zainteresowana takimi zabawkami. Lubi klocki, puzzle, kolorowanki, ale nie rzeczy, które stoją i się kurzą. Myślałam o czymś całkowicie nowym. Koleżanka z pracy podsunęła mi pomysł.

Balony do modelowania -to może być strzał w dziesiątkę

balony do modelowaniaPowiedziała, że ostatnio była na festynie, na którym byli animatorzy, którzy wykonywali różne kształty z balonów. Wówczas pomyślałam: balony do modelowania – to może być strzał w dziesiątkę! Zaczęłam przeglądać internet. Propozycji było naprawdę bardzo duży. Okazało się, że balon balonowi nie był równy. Zależało mi to, aby te gumowe zabawki były bardzo dobrej jakości. Pieniądze nie miały więc znaczenia. Odpadały chińskie podróbki, które podobno były mało wytrzymałe i pękały bardzo szybko nawet podczas dmuchania. Szukałam polskich producentów lub włoskich. Według opinii zamieszczonych na różnych forach internetowych, można było im zaufać. Generalnie balony do modelowania przed nadmuchaniem mają długość około pięciu centymetrów, natomiast wypełnione powietrzem prawie sto pięćdziesiąt centymetrów. Różnica jest spora, więc wytrzymałość gumy powinna być naprawdę wysoka.

Wiadomo, że będą ulegać różnym modyfikacjom oraz deformacjom. Kupiłam od razu zestaw dobrych balonów. Był to bardzo dobry pomysł na prezent dla mojej córki. Do dziś moja Marysia interesuje się modelowaniem zabawek powietrznych, które zdobią jej pokój. Muszę przyznać wyglądają fantastycznie. Kolorowe balony każdego ucieszą!

Więcej: balony do modelowania