Cięcie laserowe i wycieczka do lasu

Cięcie laserowe i wycieczka do lasu

15 września, 2016 Usługi 0

Rodzice często zabierali mnie na wakacje do pewnego ośrodka wypoczynkowego, w którym dla dzieci było całe mnóstwo atrakcji. Nasze miasto to Warszawa i za każdym razem kiedy miałam okazję się z niej wyrwać, to uwielbiałam to.

Cięcie laserowe w Warszawie – różne zastosowania

Ccięcie laserowehciałam być byle jak najdalej od miasta, jak najdalej od tego całego zgiełku, od samochodów,zanieczyszczonego powietrza i hałasu. Uwielbiałam las, jezioro, wieczorne ogniska z rodzicami, długie rozmowy, opowieści taty o tym jakie miał przygody gdy był nastolatkiem. łapałam motyle i jadłam śniadania na trawie. Bawiłam się zawsze niesamowicie i wracałam z nowymi wspomnieniami, zawartymi nowymi znajomościami i całą masą różnych historii, które opowiadałam potem koleżankom ze szkoły. Niestety jak miałam trzynaście lat to zdarzył się pewien z początku niegroźnie wyglądający wypadek. Otóż to, wybrałam się sama do lasu na grzyby. Nie zauważyłam kiedy zgubiłam się w lesie, szukałam drogi powrotnej, ale szłam już cztery godziny i nie widziałam żadnej drogi, którą znałam. Nagle zobaczyłam strumyk i postanowiłam się napić gdyż moje zapasy skończyły się już jakiś czas temu. Kiedy schylałam się do strumyka, wpadłam do niego i rozdarłam sobie skórę. Mam tę bliznę do dziś i jest ogromna, bo od łydki do połowy uda. Mama zamówiła mi w klinice cięcie laserowe Warszawa, które ma mi tę bliznę rozjaśnić.

Nie wiem jak wygląda takie cięcie laserem, obawiam się trochę tego zabiegu, ale widziałam mnóstwo prac osób, które miały takie coś i tych blizn w ogóle potem nie widać. To prezent od rodziców na urodziny.