Czarne ramy do luster

Czarne ramy do luster

26 stycznia, 2022 Dom i wnętrze Wnętrza Wyposażenie domów i mieszkań 0

W domu musimy uważać na to, co robią nasze dzieci. Wiadomo, że to coś normalnego, ale moje dzieci potrafią wpaść na takie pomysły, o których ja nigdy bym nie pomyślała. Dlatego też każda chwila ciszy w mieszkaniu jest podejrzana, bo to pewnie oznacza, że coś kombinują. Najgorsze jest jednak to, że jak już coś zrobią, to tak, że trzeba myśleć o kupnie nowego odpowiednika tego, co zostało zniszczone.

Duże lustro z solidną czarną ramą

rama do lustra czarnaPewnego dnia, gdy byłam z dziećmi sama w domu i czytałam książkę, to tak się skupiłam na lekturze, że zupełnie zignorowałam zabawę dzieci. Zareagowałam, gdy w końcu doszły mnie słuchy, jak dzieciaki rozmawiają o tym, jak ukryć to co zrobiły. Gdy wstałam i zobaczyłam o czym jest mowa, do aż mnie zatkało. Mieliśmy takie duże lustro w przedpokoju z piękną czarną ramą. I dzieciaki postanowiły nie tylko pomalować tę ramę markerami o różnych kolorach, ale też skrobały je nożyczkami szkolnymi. Jak później tłumaczyły, chciały nadać mu nowego wyglądu. Byłam wściekła ale w sumie to ja ich nie dopilnowałam. To lustro było z nami bardzo długo, więc nie chciałam się go pozbywać. Szkło było nienaruszone, więc pozostała do kupienia jedynie rama do lustra czarna. Chciałam zachować oryginalny wygląd, więc nie chciałam szukać czegoś nowego i odmiennego. Nie byłam jednak pewna, czy uda mi się ją znaleźć. Ale mąż się za to zabrał i bardzo szybko podesłał mi ramę, która pasowała do naszego lustra.

Ostatecznie bardzo szybko udało nam się pozbyć tej zniszczonej ramy i zastąpić ją nową, ładną i czarną. Przy tej okazji zapowiedzieliśmy dzieciom, że nie chcemy widzieć kolejnych takich ekscesów. Koniec końców udało się odkupić tak samo wyglądającą ramę, ale przy innych podobnych zniszczeniach już tak łatwo być nie musi.