Czy można efektywnie zwiększyć wartość rynkową i estetyczną swojego samochodu?

Czy można efektywnie zwiększyć wartość rynkową i estetyczną swojego samochodu?

4 kwietnia, 2017 Motoryzacja 0

Wielu właścicieli aut używanych martwi się stopniem zużycia swojego auta. Drobne rysy, wgniecenia czy asfalt na nadkolach to normalna sprawa w używanych autach, ale mamy na to sposób!

Detailing samochodowy prostym zabiegiem odnawiającym auto

samochodowy detailing w ŁodziNowe auto to marzenie większości kierowców. Auto które jest nietknięte, ma świeży lakier, nienaganną tapicerkę i ani jednej ryski. Ponad osiemdziesięciu procent polaków nie stać jednak na zakup nowego samochodu, stąd rosnący rynek aut używanych. Każdy chce mieć swoje cztery kółka – najlepiej w jak najniższej cenie, ale stan „igła”. Czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. I w dodatku jest to stosunkowo prosty zabieg. Razem z naszymi reporterami, których już dobrze znacie z cyklu artykułów „używane, nowe cztery koła” Krzyśkiem i Martyną zrobiliśmy samochodowy detailing w Łodzi na naszym trzynastoletnim oplu vectrze (właściwie to Krzyśka). Efekty okazały się zdumiewające. Ale od początku. Po wpisaniu do wyszukiwarki „Detailing Łódź” wyświetliło nam się kilkanaście linków z odnośnikami do stron właścicieli przeróżnych warsztatów detailingowych. Zasięgnęliśmy zatem języka na forach internetowych wśród byłych klientów tych oto serwisów. Opinie były przeróżne, ale o dziwo w większości pozytywne. W końcu wybraliśmy jeden warsztat, który zajmuje się kompleksowo naszym autem, razem z odbiorem z przed domu. Na czym polega taki zabieg? Autodetailling to zoptymalizowany proces kompleksowej renowacji, polerowania i czyszczenia samochodu oraz jego konserwacji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Po jednodniowym postoju odebraliśmy auto – okazało się, że za kwotę tysiąca złotych auto wygląda jak nowe, a wszystkie plamy, rysy i wgniecenia zniknęły.

Poprosiliśmy o ocenę eksperta. Stwierdził on, że wartość rynkowa samochodu wzrosła o trzy tysiące złotych. Polecamy zatem detailing osobom, które myślą o odświeżeniu auta.