Do przeprowadzki mojej firmy wynająłem fachowców

Do przeprowadzki mojej firmy wynająłem fachowców

27 stycznia, 2022 Transport 0

Kilka miesięcy temu założyłem jednoosobową firmę zajmującą się sprzedażą miejsc reklamowych w szeroko pojętych mediach. Wynająłem małe biuro pod Warszawą, bo tylko w tym mieście moja firma miała racje bytu ze swoim modelem biznesowym. Okazało się, że taki sprzedażowy outsourcing przyjął się znakomicie i musiałem szybko zatrudnić współpracowników.

Moją firmę przeniosłem do centrum Warszawy

niedroga przeprowadzka firm w warszawieMój pomysł na biznes ciężką pracą przekułem w sukces i dzięki temu szybko powiększyłem listę medialnych koncernów, dla których działamy na terenie całej Warszawy. Musiałem zmienić lokalizację biura i przenieść wszystko do centrum stolicy. Ostatnio mieliśmy przeprowadzkę, która trwała raptem kilka godzin. Wszystko za sprawą firmy, którą wynająłem do przeprowadzki. W ich ofercie była niedroga przeprowadzka firm w Warszawie, więc postanowiłem z takiej sposobności skorzystać. Pracownicy tej firmy przeprowadzkowej okazali się prawdziwymi fachowcami. Szybko spakowano całe wyposażenie naszego dotychczasowego biura i przewieziono je do naszego nowego biurowca. Równie szybko wszystko wypakowano w nowej lokalizacji. Meble poukładano we wskazanych miejscach a zaplombowane kartony z dokumentami poukładano w taki sposób, żeby można je było łatwo rozpakować. Całość kosztowała mnie tysiąc złotych i uważam, że to naprawdę niewiele jak za tak profesjonalną i bezstresową przeprowadzkę. No i od kilku dni działamy już w centrum stolicy.

Moja ekipa sprzedawców liczy już dziesięć osób, ale nowe biuro jest tak duże, że w zupełności wystarczy nam miejsca na biurka z komputerami. Dużo pracy wykonujemy zdalnie, ale i tak regularnie staramy się spotykać w naszym nowym biurze. Jest naprawdę świetnie urządzone, więc mamy bardzo duży komfort pracy. No i mamy miejsce do spotkań biznesowych z klientami.