Drukarnia z Krakowa, która wydrukowała moje ulotki

Drukarnia z Krakowa, która wydrukowała moje ulotki

20 lutego, 2017 Reklama 0

Prowadząc firmę należy pamiętać o wielu rzeczach. Przede wszystkim – bardzo ważny jest marketing. W obecnych czasach bez tego nasza firma nie ruszy nawet z miejsca.

Musiałem znaleźć jakąś dobrą drukarnię z Krakowa

drukarnia z KrakowaOczywiście nie była to rzecz prosta. Miałem bardzo duże zlecenie i w związku tym spodziewałem się sporych rabatów. Jeździłem od drukarni do drukarni i pytałem jakie ceny są w stanie mi zaproponować. Większość z nich była nieco zbyt wysoka jak na moje możliwości finansowe. Na szczęście jedna drukarnia z Krakowa okazała się być nieco tańsza od innych. Dogadałem się z nimi niemalże od razu, zaś moje zlecenie było gotowe prawie w oka mgnieniu. Zapłaciłem znacznie mniej niż zapłaciłbym u konkurencji. Nie wiem z czego się to brało – jakość druku była świetna. Wiedziałem, że znalazłem kontrahenta na stałe – w końcu swoje ulotki i banery będę musiał co jakiś czas aktualizować. Póki co to co miałem było w porządku, ale jeśli obniżę ceny, to moi klienci będą musieli jakoś się o tym dowiedzieć, prawda? Marketing nie był tak tanią sprawą, jak mógł się na początku wydawać. Okazało się, że zanim zacznie mi on przynosić zyski, będę musiał trochę w niego zainwestować. Na szczęście moja współpraca z krakowską drukarnią przebiegała idealnie – wszystkie zamówienia realizowali na czas, jakość była przez cały czas tak samo wysoka, cena zaś co jakiś czas ulegała renegocjacjom. Wszystko pod tym względem szło idealnie. Dzięki ulotkom drukowanym w tej drukarni moja sprzedaż zwiększyła się o dziesięć procent – dla mnie było to bardzo dużo. Wcześniej nie mogłem nawet marzyć o tak dużym ruchu w mojej firmie.

Decyzja o zainwestowaniu w marketing okazała się być jedną z lepszych w mojej karierze. Pozwoliło mi to naprawdę rozwinąć moją firmę.