Drzwi przesuwne w domu

Drzwi przesuwne w domu

3 lipca, 2017 Dom 0

Chyba każda kobieta chciałaby mieć kiedyś swoją garderobę. Rzadko kiedy mieści nam się wszystko w szafach. Nie mamy co na siebie włożyć, no ale ubrań i tak jest za dużo. Bardzo chciałam mieć taką garderobę i w końcu się doczekałam, bo mąż obiecał na naszą rocznicę sprawić mi taki prezent. Nie posiadałam się ze szczęścia i już planowałam, gdzie będę trzymać buty, a gdzie sukienki.

Kombinacje z drzwiami przesuwnymi

drzwi przesuwne drewnianeGdy już moja garderoba została zbudowana, zaczęłam sobie wszystko układać. Jednak marzyły mi się jeszcze drzwi przesuwne drewniane, by garderoba wyglądała profesjonalnie, jak u jakiejś gwiazdy filmowej. Uważałam, że drzwi przesuwne nie tylko będą ładnie się prezentować, ale będą też bardzo funkcjonalne. Pomogą nam zaoszczędzić trochę miejsca i nie będzie trzeba ich otwierać do przodu, czy do tyłu. Wtedy na pewno wadziłyby o moją stertę ciuchów, która z dnia na dzień się powiększała. Dlatego korzystając z dobrego dnia męża, napomknęłam mu co nieco o takich drzwiach. Na szczęście nie narzekał, tylko przyznał, że faktycznie coś takiego nam się przyda, bo zaoszczędzi miejsce. Więc jeszcze tego samego dnia wyciągnęłam go do sklepu budowlanego, by znaleźć coś ciekawego. Zastanawiałam się w ogóle, czy dostaniemy to w tym sklepie, czy jakoś trzeba specjalnie na zamówienie prosić. Jednak było tam kilka modeli i to nawet było w czym wybierać. Chciałam mieć drzwi jak najszybciej, przyznam, jeśli jednak nie byłoby odpowiednich, to bym się jeszcze wstrzymała z tym zakupem.

Wśród takiego wyboru ciężko było się zdecydować. Jednak nie musiałam czekać, bo wszystko co odpowiednie, było na miejscu i wzięłam drzwi, które najbardziej mi się podobały. Mąż zajął się montowaniem, a ja przyglądałam się z zachwytem. Wszystko się udało i mam garderobę marzeń.