Duży wybór dronów w ofercie sprzedażowej

Duży wybór dronów w ofercie sprzedażowej

10 stycznia, 2019 Usługi 0

Od kiedy pojawiły się drony w sprzedaży, to ludzie zaczęli je kupować bez opamiętania. Ja, zanim zająłem się sprzedażą dronów, to przeszedłem masę szkoleń, żeby potrafić obsłużyć każdy model i znałem budowę każdego urządzenia oraz jego zastosowanie a dronów było mnóstwo rodzajów.

Drony dla osób początkujących w rozsądnej cenie 

dron dla początkujących z żyroskopemPo jakimś czasie zdecydowałem się zmienić podejście do klientów. Chodziło o to, że kupowali drony, na których obsłudze się nie znali a później wracali, żeby je oddać, bądź wymienić. Nie było takiej możliwości w moim sklepie stacjonarnym. Zamówiłem wszelkie dostępne na rynku modele dronów a największe zainteresowanie wzbudził we mnie dron dla początkujących z żyroskopem, ponieważ takiego konkretnie urządzenia najbardziej potrzebowałem w swoim sklepie. Zamówiłem najwięcej tych modeli dla początkujących i to je zamierzałem sprzedawać klientom, którzy nigdy wcześniej z takim urządzeniem nie mieli do czynienia. Kiedy pojawił się w sklepie młody chłopak w poszukiwaniu drona, to od razu wiedziałem, że nie posiadał on żadnego doświadczenia, co wyłapałem podczas rozmowy. Od razu przekonałem go, żeby kupił urządzenie z żyroskopem, które było właśnie przeznaczone dla osób początkujących. Opowiedziałem o wszystkim temu młodemu człowiekowi i posłuchał mojej rady. Dzięki temu, że oferowałem w sklepie ogromny wybór tych urządzeń, to zaczęło się u mnie pojawiać coraz więcej klientów. Docenili oni również moje porady w kwestii wyboru odpowiedniego drona.

Po jakimś czasie zacząłem również oferować szkolenia dla osób początkujących, którzy bardzo chętnie z tej usługi korzystali. O dronach wiedziałem dosłownie wszystko, ponieważ swoją wiedzę regularnie poszerzałem. Fascynowały mnie te urządzenia i z tego to wynikało.