Egzotyczny parkiet do domu

Egzotyczny parkiet do domu

4 grudnia, 2020 Wnętrze 0

Pracuje jako dekoratorka wnętrz. Jest to dość wymagająca i odpowiedzialna praca, zwłaszcza że liczy na mnie naprawdę dużo osób. Zazwyczaj daje z siebie naprawdę sto dziesięć procent, żeby spełnić oczekiwania moich klientów. Zależy mi na tym, żeby wszyscy byli zadowoleni i polecali mnie swoim znajomym. Zależało mi na renomie mojej jednoosobowej firmy.

Egzotyczne rozwiązania podłogowe

parkiety egzotyczneMiałam naprawdę różnych klientów, od bardzo miłych którzy zawsze zgadzali się ze wszystkimi zaproponowanymi rozwiązaniami po takich roszczeniowych którzy byli najcięższym tematem. Starłam się dawać sobie rade i nie dać po sobie poznać, że mam jakiś problem, zawsze się udawało. Ostatnio jedna z firm z która współpracuje wprowadziła do swojej oferty parkiety egzotyczne. Dla mnie to lepiej, bo często klienci chcieli mieć nietypowe rozwiązania na swoich podłogach. Takie egzotyczne parkiety były dla mnie dużym atutem, żeby zwabić do siebie większą ilość klientów. Poprosiłam informatyka, który prowadzi moją stronę, żeby od razu wrzucił nowość z parkietem na główną stronę, żeby od razu się wyświetlały. Ja sama tą informację wrzuciłam na wszystkie social media, które prowadziłam sama. Tak jak mówiłam było zainteresowanie dlatego że egzotyczne podłogi to rzadkość. Zwłaszcza że dałam je w naprawdę dobrej cenie, sprawdzając oczywiście ceny rynkowe. Czekałam aż ktoś się zdecyduje i nie musiałam czekać na to długo.

Pewna para się odezwała i napisała, że bardzo długo szukali osoby, która ma w ofercie egzotyczne rozwiązania podłogowe, bo szukali już takich od kilku miesięcy. Ja byłam bardzo zadowolona, bo zdecydowali się na zakup tej podłogi i mojego projektu a oni byli również zadowoleni z efektu końcowego, bo na taki liczyli, odkąd zaczęli budować dom.