Filmowanie uroczystości z okazji dwudziestopięciolecia

Filmowanie uroczystości z okazji dwudziestopięciolecia

6 października, 2016 Usługi 0
filmowanie

Z żoną jestem po ślubie już dwadzieścia pięć lat. Wiele jest już za nami, ale mam nadzieję, że również wiele przed nami. Dzieci są już prawie dorosłe i niebawem wyjadą z rodzinnego domu, zostawiając nas samym sobie w życiu codziennym.

Filmowanie z pasją to podstawa

filmowanieZ okazji tej rocznicy postanowiliśmy wyprawić małą uroczystość, na którą zaprosimy najbliższą rodzinę oraz kilku znajomych. Taka impreza nie powinna i nie będzie organizowana u nikogo w domu, więc wynajęliśmy odpowiednio dużą salę w restauracji, gdzie właścicielką jest nasza wspólna znajoma. Dzięki temu, nie musieliśmy przejmować się żadnymi szczegółami dotyczącymi jedzenia i samej sali i mieliśmy czas zająć się dodatkowymi sprawami. Jedną z nich było wideofilmowanie całej zabawy. Chcieliśmy, żeby ten dzień był uwieczniony na filmie, podobnie jak sam dzień ślubu ćwierć wieku temu. Tutaj również posiłkowaliśmy się znajomościami, bo jak się okazało, znajomy kuzynki to kamerzysta, który oferuje usługi uwieczniania ważnych momentów. Z tego co słyszałem filmowanie to nie tylko jego zawód, ale i również pasja, więc ponownie kolejny aspekt imprezy był zabezpieczony i nie musieliśmy się martwić o jego realizację. Podobnie było z orkiestrą, a dokładniej z kolejnym starym znajomym, który od lat trudnił się śpiewaniem w operze i również obsługiwał różne imprezy okolicznościowe.

 

Z racji że pochodzi z Torunia, nie było problemu z przewozem całego sprzętu, na którym się opiera podczas występów. Dzięki tym wszystkim kontaktom, sama organizacja przebiegło bezstresowo oraz bezproblemowo, a sama zabawa była niezapomniana.

Zainteresowanym profesjonalnym filmowaniem imprez okolicznościowych polecam stronę http://ptrweddings.pl