Czy fotobudka na wesle to dobry pomysł?

Czy fotobudka na wesle to dobry pomysł?

27 czerwca, 2016 Wesela i uroczystości 0
fotobudka na wesle

Szukając różnego rodzaju atrakcji na wesele musimy rozważyć wiele różnych możliwości. Coraz powszechniejszym wyborem staje się fotodbuka na wesele zapewniająca gościom weselnym możliwość stworzenia i natychmiastowego wywołania atrakcyjnych zdjęć z tej unikalnej uroczystości. W związku z tym warto zastanowić się czy wynajem fotobudki na wesele nie będzie dobrym pomysłem.

Fotobudka na wesele w Polsce

fotobudka na wesleOczywiście fotobudka nie sprawdzi się w każdych warunkach. Jeżeli planujemy przeprowadzenie uroczystości weselnych w plenerze to niestety musimy zrezygnować z pomysłu wynajęcia fotobudki. Kolejna sprawa, która może negatywnie wpłynąć na nasze plany to fakt, że fotobudka na wesele to w Polsce nadal dosyć niszowa usługa i w związku z tym jej dostępność jest dosyć ograniczona. W rejonie dużych miast, takich jak Kraków działa spora liczba firm oferujących fotobudki do wynajęcia na różne okazje, więc mieszkańcy Krakowa nie powinni mieć większych problemów ze znalezieniem ciekawej oferty. Niestety w miastach o rozmiarach Nowego Sącza może to już stanowić pewien problem. W razie takich kłopotów będziemy niejako zmuszeni do szukania fotobudki w innych miastach. Taki stan rzeczy może w bardzo negatywny sposób wpłynąć na końcowe koszty. Trzeba dokładnie przeanalizować czy w naszym przypadku fotobudka na wesele nie wygeneruje zbyt wysokich kosztów i nie doprowadzi do załamania się ogólnego budżetu przeznaczonego na wesele.

Jeżeli wydamy zbyt dużo na jedną atrakcje to nie będzie nas stać na opłacenie pozostałych. Musimy więc zadecydować czy fotobudka jest dla nas tak wiele warta, czy może lepiej będzie z niej z rezygnować na rzecz innych usług.