Gdzie znaleźć szybkie busy?

Gdzie znaleźć szybkie busy?

9 listopada, 2020 Transport 0

 

Znalezienie odpowiedniego przewoźnika na trasach międzynarodowych, wcale nie jest tak łatwe. Dlaczego? Ponieważ większość z nich oferuje przejazdy dużymi autobusami, z których większość ma swoje lata świetności dawno za sobą.

Komfortowy bus z Płocka do Holandii

busy płock holandiaKażdy, kto jechał w daleką trasę autokarem lub autobusem, dobrze wie, że warunki są w porządku, ale tylko na pierwszy rzut oka. Bowiem przejazd w towarzystwie kilkudziesięciu innych osób, przy ciągłym gwarze i braku komfortowych foteli, może okazać się ponad siły. Dlatego warto zainteresować się ofertą prywatnych przewoźników. Wyróżnia ich fakt, że nie oferują transferów autobusami, ale komfortowymi, nowoczesnymi busami. Dzięki temu podróż jest nie tylko bardziej spokojna i kameralna, ale szybka i bezpieczna. Busy wyposażone są w fotele rozkładane do pozycji leżącej, klimatyzację, punktowe światło, monitory LCD, i przyciemniane szyby. Zatem ani krótka drzemka, ani poczytanie książki lub oglądniecie filmu nie stanowi problemu. Jeżeli zainteresowały nas busy Płock Holandia odjeżdżają one z okolic dworca autobusowego. Natomiast jeśli chcemy zarezerwować bilet, możemy to zrobić przez internet lub telefonicznie. Koszt przejazdu busem prywatnego przewoźnika jest dużo mniejszy od kursu autokarem lub autobusem. Natomiast pamiętać trzeba iż rezerwację należy robić na jakiś tydzień-dwa przed datą wyjazdu, albowiem bilety rozchodzą się dość szybko. W tygodniu organizuje się od siedmiu do dziesięciu kursów na tej trasie.

Przejazd busem jest nie tylko szybszy, ale i bardziej komfortowy. Na tak długiej trasie jest to bardzo ważne, toteż nie ma się czemu dziwić, ze prywatni przewoźnicy mają coraz więcej klientów. Nie bez znaczenia jest też oczywiście fakt iż bilet na bus jedną z najtańszych opcji przejazdu do Holandii.