Grill Weber w prezencie dla taty

Grill Weber w prezencie dla taty

19 stycznia, 2018 Zakupy i sklepy 0

 

Zbliżały się pięćdziesiąte urodziny mojego taty. Z tej okazji postanowiłam z moją siostrą oraz bratem zrobić mu naprawdę wyjątkowy prezent, który z pewnością go zachwyci. Stwierdziliśmy, że nie będziemy szczędzić pieniędzy, bo w końcu pięćdziesiąt lat to naprawdę wyjątkowy wiek. Nasz tata jest dla nas kimś bardzo ważnym i naszym największym autorytetem, więc chcieliśmy sprawdzić mu radość.

Grille Weber to bardzo profesjonalny sprzęt

weber spirit e320 premiumMój tata bardzo lubi grillować i nie mówię tu tylko o majówkowym grillowaniu kiełbasy w ogródku. Mój tata ma bardzo profesjonalne grille zarówno na działce ogrodowej jak i w ogrodzie koło domu. Jednakże, ten domowy grill był już bardzo stary i widać było, że w każdej chwili może się popsuć. Dlatego też postanowiliśmy kupić tacie bardzo nowoczesny grill gazowy. Wybraliśmy grill Weber Spirit e320 Premium, który jest jednym z najlepszych grillów dostępnych obecnie na rynku. Grill ten jest naprawdę duży i trzeba mieć trochę doświadczenia żeby dobrze go obsługiwać. A mój tata w grillowaniu ma bardzo duże doświadczenie. O tym, że nie jest to zwykły, prosty grill świadczy chociażby fakt, że ten grill z firmy Weber posiada osiada oddzielnie regulowane, bezstopniowe palniki, których w zestawie jest aż trzy. Palniki te umożliwiają wykorzystanie tego sprzętu zarówno jako piekarnik, jak i ogrodową kuchnię z termoobiegiem.

Tata był naprawdę zaskoczony prezentem od nas. Nie spodziewał się, że kupimy mu coś tak dużego. Poza tym zdawał on sobie sprawę ile takie grille kosztują, a więc od razu powiedział nam, że oszaleliśmy i powinniśmy wydać te pieniądze na siebie. Jednak ja myślę, że warto było wydać trochę więcej pieniędzy na ten prezent, w końcu okazja była wyjątkowa. Poza tym reakcja taty była naprawdę świetna.