Gustowne ręczniki łazienkowe

Gustowne ręczniki łazienkowe

25 lutego, 2018 Wnętrze 0

Któregoś dnia chodziłam po domu i zastanawiałam się, czym się zająć. Dawno już nie miałam wolnego dnia, więc kiedy w końcu nadszedł, miałam problem ze zorganizowaniem sobie tego czasu. I tak krążyłam po mieszkaniu i w końcu stwierdziłam, że wypadałoby zmienić coś w łazience, bo lata świetności ma już za sobą.

Wybór stylowych ręczników do łazienki

eleganckie ręczniki łazienkowePrzede wszystkim, najważniejsze do kupienia były jakieś ręczniki. Ja używałam tego samego cały czas i nie mieliśmy nic dla gości. Dlatego wybrałam się po jakieś eleganckie ręczniki łazienkowe, bo jak już kupować raz na parę lat, to trzeba wziąć coś porządnego. Było tyle ręczników w sklepie, że przyznam, że miałam problem. Cała tęcza kolorów i ręczniki z różnych materiałów. Postanowiłam, że jeżeli już mam kupić, to tylko porządne ręczniki z mikrofibry, która szybko wciąga wilgoć i o wiele milej używa się takiego materiału niż jakiegoś poliestrowego. Zauważyłam piękne ozdobne ręczniki w różnych rozmiarach i w końcu znalazłam coś idealnego. Piękne białe ręczniki z jakimś ozdobnym haftem i srebrną nitką, prezentowały się najlepiej. Porządny materiał, grube, więc mogłam z powodzeniem je wziąć. Nie chciałam kombinować z kolorami i brać każdy inny, więc wzięłam pięć białych ręczników, bo uznałam, że tak będzie najładniej wyglądać w łazience. Wzięłam też nowy płyn do kąpieli i jakieś inne środki myjące, bo takich rzeczy nigdy nie za wiele. I mały pojemnik na szczoteczki do zębów.

Kiedy już przyjechałam do domu z nowymi ręcznikami, ładnie poukładałam je na szafce i byłam bardzo z siebie zadowolona. Od razu inaczej wyglądało w łazience, bo te ręczniki ozdobne zupełnie zmieniły jej styl. Teraz tylko czas zaprosić gości, by mogli przetestować mój nowy nabytek łazienkowy. Ciekawe jak im się spodobają ręczniki.