Innowacyjne wypełniacze Stylage

Innowacyjne wypełniacze Stylage

3 sierpnia, 2020 Zdrowie i dieta 0

 

Na rynku kosmetologicznym dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych do profesjonalnego użytku na bazie kwasu hialuronowego. Posiadają miano wypełniaczy stosowanych do uzupełnienia niedoboru kwasów w obrębie skóry twarzy i dłoni. Posiadają w swoim składzie usieciowany kwas hialuronowy w technologii IPN w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami.

Linia kosmetyków Stylage

wypełniacze stylageWśród wielu produktów bardzo dobrą opinią cieszą się wypełniacze Stylage produkowane we Francji. Jest to linia innowacyjnych żeli jednofazowych stosowanych do usuwania zmarszczek i głębokich bruzd. Zastosowanie daje natychmiastowy efekt, wygładza skórę i działa przeciwutleniająco utrzymując swoje właściwości nawet do roku czasu. Produkty Stylage posiadają bardzo wysoką elastyczność i w łatwy sposób wypełniają głębokie zmarszczki lub mogą być zastosowane do korekcji twarzy. Konsystencja żelu przenikająca do skóry właściwej daje idealny efekt wygładzenia i zapobiega migracji produktu.Dzięki zawartości przeciwutleniaczy wykazuje działanie przeciwutleniające zapobiegając agresywnemu działaniu wolnych rodników. Synteza kwasu hialuronowego następuje powoli, a dodatkowe działanie substancji aktywnych zapobiega powstawaniu obrzęków i siniaków w trakcie nakłuwania. Kwas hialuronowy jest doskonale tolerowany przez organizm. Z zabiegu z wykorzystaniem wypełniacza Stylage należy skorzystać w rekomendowanych salonach kosmetycznych, gdzie wyspecjalizowany personel umiejętnie dobierze technikę oraz rodzaj produktu. Ze względu no wysokie bezpieczeństwo i skuteczność preparatów wypełniacze Stylage są najczęściej wybieranymi produktami stosowanymi w medycynie estetycznej przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów.

Dodatkowym atutem jest również szeroka gama produktów przeznaczona do stosowania przy różnym zaawansowaniu zmian degeneracyjnych związanych z niedoborem kwasu hialuronowego. Wśród preparatów znajdują się przeznaczone do korekcji delikatnych i drobnych zmarszczek, ale także wypełniania ust i głębokich bruzd.

Więcej informacji o  wypełniaczu Stylage na: https://dermafillers.pl/