Jak dowiedziałem się o nieszablonowych spotach reklamowych

Jak dowiedziałem się o nieszablonowych spotach reklamowych

5 kwietnia, 2017 Reklama 0

Wynajęcie firmy, z której usług teraz korzystam jest kwestią dość zabawną. Ilekroć komukolwiek opowiadam o tej sytuacji, zawsze dostaję w odpowiedzi jeśli nie salwy śmiechu, to chociaż uśmiech wyrażający, że ta opowieść jest zabawna i ironiczna.

Mówię tutaj o nieszablonowych spotach reklamowych dla mojej firmy

nieszablonowe spoty reklamoweW jaki więc sposób dowiedziałem się o istnieniu firmy kręcącej filmy reklamowe? Zobaczyłem ich reklamę, która gdzieś się wyświetlała i zachwyciłem się jej świeżością. Później okazało się dopiero, że nieszablonowe spoty reklamowe są ich specjalnością. Jeszcze o tym nie wiedząc zadzwoniłem do nich i zacząłem rozmawiać z nimi o ich ofercie. Wielokrotnie podkreślałem, że mój spot reklamowy koniecznie musi być czymś zupełnie nowym i niecodziennym. W pewnym momencie podali mi swój adres internetowy, i jak się okazało – „kreatywne” było jednym ze słów, które zawierała nazwa tej firmy. Wiedziałem już, że niepotrzebnie tak bardzo podkreślałem to, że film ma być niestandardowy – w końcu tylko takimi filmami się oni zajmowali. Na spotkaniu podałem im wytyczne dotyczące filmu oraz szczegółów i informacji, które muszą zostać w nim zawarte. Nie było z tym żadnego problemu. Gdy dwa tygodnie później zobaczyłem efekt pracy, musiałem przyznać, że byłem pod sporym wrażeniem. Podeszli do tematu zupełnie od innej strony, co dość mocno przyciągało uwagę i kończyło się zaskakującą puentą. Gdybym zobaczył taki film w telewizji lub w Internecie, na pewno zainteresowałby mnie wystarczająco mocno, bym odwiedził stronę reklamowanej firmy lub rozejrzał się po okolicy za jej produktami.

Wszyscy w firmie zgodnie stwierdzili, że ten film jest naprawdę świetny. Spodziewali się nudnego i drętwego filmu reklamowego, podczas gdy w rzeczywistości całość wyszła naprawdę fajnie i pozytywnie. Zapewne zasługą filmu jest nagły wzrost sprzedaży po jego wyemitowaniu w telewizji i Internecie.