Jakie abstrakcyjne plakaty do salonu?

Jakie abstrakcyjne plakaty do salonu?

1 listopada, 2022 Usługi i praca 0

Jeśli jesteśmy fanami stylu loftowego z cała pewnością zastanawiamy się, jak urządzić takie mieszkanie. A przede wszystkim – jakie powinny być dodatki? Muszą być one wyważone, żeby nie zdominować wystroju i żeby zachował on swoją surowość. A jednocześnie musi oczywiście zdobić. Co więc wybrać?

Szukamy abstrakcyjnego plakatu

plakaty do salonu abstrakcjaAby udekorować nasz salon w typie loft, musimy dodatki dobierać rozważnie. Styl ten charakteryzuje się stonowanymi kolorami i surowością materiałów. Nie ma tu więc miejsca na zastawienie salonu bibelotami czy szydełkowe kapy. Jednak takie wnętrze z pewnością potrzebuje bardzo dobrej aranżacji. Wyjątkowo pasują do niego wszelkie motywy sztuki nowoczesnej. Jeśli wiec chodzą nam po głowie plakaty do salonu abstrakcja będzie doskonałym wyborem. Jak je zaaranżować? Przede wszystkim należy znaleźć odpowiednie miejsca. Jeśli mamy na przykład dużą betonową lub ceglaną ścianę w salonie, ona będzie idealnym miejscem. A na jaki obraz postawić? Pomyślmy o kolorach – możemy wybrać abstrakcje w s tonowanych barwach, ale znacznie ciekawsze są te w żywych kolorach. Surowemu wnętrzu nadadzą one ciekawego kolorytu. Dodatkowo taki obraz będzie się na jego tle wyróżniał. Nie przesadźmy jednak i wybierzmy raczej jedno – góra dwa (jeśli dysponujemy większą przestrzenia) plakaty. Nie chcemy aby nasze dopieszczone wnętrze zostało zdominowane. W przypadku dwóch plakatów jeden powieśmy w salonie a drugi np. w korytarzu – nie obok siebie. 

Aby nasz plakat z abstrakcją dobrze wybrzmiał w naszym wnętrzu, musimy go odpowiednio i przemyślanie zaaranżować. Skupmy się na jakości, a nie ilości i posługujemy się naszym dobrym gustem, a na pewno będzie on idealnym dodatkiem. Pamiętajmy także, aby nie przedobrzyć – w końcu mniej znaczy więcej.