Kupno rękawic nitrylowych

Kupno rękawic nitrylowych

3 października, 2022 Usługi i przemysł 0

Jestem kosmetyczną. Zajmuje się wykonywaniem manicure dla moich klientów. Oczywiście w swoim salonie staram się zapewniać zarówno sobie, jak i innym klientom pełne bezpieczeństwo. Dlatego zawsze, obligatoryjnie dezynfekuje wszystkie sprzęty, a tam gdzie mogę, korzystać z narzędzi jednorazowych. Chronię także siebie, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje w specjalnych rękawiczkach ochronnych.

Zalety rękawic nitrylowych

rękawice nitrylowe warszawaDo tej pory korzystałam z rękawiczek lateksowych, ale one niestety po dłuższym noszeniu wywoływany niepożądane reakcje alergiczne na skórze. Wobec tego musiałam kupić sobie rękawiczki z innego materiału. Odpowiednie poleciła mi moja koleżanka, która była pielęgniarką i codziennie w pracy wykorzystywała rękawice nitrylowe Warszawa to miejscowość, gdzie można kupić takie rękawiczki w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Od koleżanki dowiedziałam się, że takie rękawiczki są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Są wykonane z hipoalergicznego nitrylu, a w dodatku od wewnętrznej strony nie są posypane żadnym pudrem, dzięki czemu można je nosić nawet przez wiele godzin, jednocześnie mając bardzo wrażliwą skórę. Są one niezwykle wytrzymałe i trwałe, a także elastyczne. Można je z łatwością dopasować do ręki. Idealnie przylegają do skóry, a dzięki swojej cienkości, nie krępują ruchów i umożliwiają wykonanie nawet precyzyjnych zabiegów.

Właśnie czegoś takiego potrzebowałam. W jednym z polecanych sklepów medycznych w Warszawie znalazłam takie rękawice nitrylowe w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie. Kupiłam od razu duże opakowanie ponad trzystu sztuk rękawiczek w rozmiarze L, ponieważ taki rozmiar najlepiej pasował na moje dłonie. Jestem z tych rękawic bardzo zadowolona, ponieważ są wytrzymałe i trwałe, a przy tym bardzo wygodne i praktyczne.