Kupowanie sprzętu do myjni bezdotykowej

Kupowanie sprzętu do myjni bezdotykowej

8 lipca, 2016 Zakupy i sklepy 0
myjnia bezdotykowa

Postanowiłeś otworzyć własną myjnię i masz już wybraną działkę oraz zdecydowałeś jaki rodzaj myjni konkretnie chcesz prowadzić? Czas zatem na wybór odpowiednich urządzeń, które umożliwią ci wystartowanie działalności, prawda?

Myjnia bezdotykowa wyposażona w różne urządzenia

myjnia bezdotykowaWyposażenie myjni może być ciężkim orzechem do zgryzienia, przede wszystkim dlatego, że będzie w dużej mierze zależało od tego jaką konkretnie myjnię chcesz prowadzić. Myjnia automatyczna z własnymi pracownikami będzie sporo różnić się jako zakład usługowy od innych rodzajów myjni. Zawsze znajdziemy w nich charakterystyczne portale złożone z wielkich obrotowych szczotek wybierających zanieczyszczenia. Zupełnie inaczej w kwestii wyposażenia będzie wyglądać myjnia samoobsługowa. Oprócz konstrukcji stalowych trzeba zadbać o aparaturę myjącą, a także na przykład rozmieniarki do pieniędzy, jeżeli nie planujemy zatrudniać żadnych pracowników. Myjnia bezdotykowa zawsze musi być wyposażona w urządzenia wysokociśnieniowe, które mieszają wodę z detergentami. Dzięki specjalnym programom czyszczącym zakodowanym w tych urządzeniach, klient może wybrać jaki dokładnie zabieg chce wykonać i dostosować intensywność czyszczenia do stopnia zabrudzenia samochodu. Jakakolwiek nie będzie nasza decyzja – każdy rodzaj myjni ma swoje wady i zalety – każdy też będzie mniej lub bardziej różnił się wyposażeniem.

Na pewno jednak możecie przygotować się na niemałą inwestycję, a raczej nie łatwo będzie o dobrze dopasowane do naszych planów urządzenia z rynku wtórnego. Tak, czy inaczej, inwestycja może się naprawdę opłacić.