Ładne kaszkiety na lato i jesień

Ładne kaszkiety na lato i jesień

21 grudnia, 2020 Moda 0

Okrycie głowy jest ważne nie tylko w okresie zimowym lub letnim. Nawet jeśli mamy wiosnę lub jesień powinniśmy dbać o to by skóra głowy była chroniona. To właśnie przez skórę głowy ucieka najwięcej ciepła. W okresie letnim możemy się także nabawić udaru słonecznego jeśli na naszej głowie nie będzie czapki. W sklepach z odzieżą damską i męską znajdziemy ogromny wybór różnych czapek na różne pory roku.

Najmodniejsze kaszkiety dla mężczyzn i kobiet

lniany kaszkietZdecydowanie największą popularnością cieszy się lniany kaszkiet. Jest on odpowiedni zarówno okresie jesiennym jak i na lato kiedy jest bardzo ciepło na dworze. Wszystkie ubrania ze mną nawet spodnie i koszulę są bardzo przewiewne. Zatem czapki z daszkiem lub kaszkiety ze mną także będą dobrze przepuszczały powietrze. Kiedy na dworze mamy 30° ciepła to z pewnością jest to ważna cecha takiej czapki. Lniany kaszkiet kosztuje około 100 zł. Dostępny jest on we wszystkich droższych sklepach z odzieżą męską i damską. Zazwyczaj mężczyźni kupują takie czapki w jasnych barwach np. beżowe lub śmietankowe. Kobiety wolą takie kaszkiety w kolorze czarnym, miętowym lub pudrowego różu. Wszystkie kaszkiety mają daszek, które można nosić zarówno przodem jak i bokiem. Takie kaszkiety pasują zarówno do stylizacji na co dzień czyli dżinsów i sandałów jak i do Stylizacji bardziej eleganckich. Taki kaszkiet przyda nam się także okresie wiosennym lub  jesiennym.

Praktycznie we wszystkich sklepach z odzieżą męską i damską znajdziemy piękne lniane kaszkiety. Przydadzą się one nie tylko w okresie letnim ale także przez pozostałą część roku. Oczywiście takie kaszkiety będą miały różną cenę w zależności od producenta. Najbardziej popularne są ostatnim czasie czapki polskich producentów. Ważne jest byśmy wspierali właśnie polskie firmy.