Miałam dostęp do ekspresu do kawy

Miałam dostęp do ekspresu do kawy

2 lutego, 2018 Zakupy i sklepy 0

Przed wakacjami postanowiłam zmienić pracę. Znalazłam interesującą mnie ofertę i złożyłam papiery. Po rozmowie kwalifikacyjnej już wiedziałam, że dostałam to stanowisko. Firma się dopiero przeniosła do Warszawy i pracowałam w jej nowej siedzibie, która była nowoczesna.

Ekspres dla pracowników w pomieszczeniu socjalnym

ekspresy do kawy w WarszawieW firmie powstało pomieszczenie socjalne dla pracowników, w którym każdy z nas mógł spokojnie zjeść śniadanie w czasie przerwy czy napić się czegoś ciepłego. Po kilku dniach kierownik poprosił mnie, żebym zamówiła ekspres do kawy, który miał wstać właśnie w pomieszczeniu socjalnym. Dostałam od niego namiar na firmę, która sprzedawała najlepsze ekspresy do kawy w Warszawie i zamówiłam tam model, który dokładnie wskazał mi kierownik. Po trzech dniach ekspres dotarł do naszej firmy. Jako pierwsza miałam okazję go wypróbować i zrobiłam sobie late. Ekspres był bardzo profesjonalny i sporo kosztował, ale szef uznał, że to była konieczna inwestycja. Komfort pracowników był dla niego sprawą bardzo ważną. Kawa mi bardzo smakowała. Nigdy jeszcze tak pysznej kawy nie miałam okazji pić. Codziennie rano przed rozpoczęciem pracy szłam do pomieszczenia socjalnego, ażeby zrobić sobie kawę. Zawsze zaczynałam dzień od kubka dobrej kawy a od kiedy stał ekspres w pomieszczeniu socjalnym to nawet jej przygotowanie sprawiało mi ogromną przyjemność. Wielu pracowników korzystało z ekspresu, ponieważ kawa była o wiele lepsza. Ekspres sprawdzał się w przypadku przyrządzania różnego rodzaju kawy.

W nowej firmie dobrze mi się pracowało. Zostałam odpowiednio przeszkolona i dzięki temu mogłam samodzielnie wykonywać wszystkie zadania, które przekazywał mi kierownik działu. Zawsze był ze mnie zadowolony i chwalił mnie przy każdej okazji.