Mocny wytrzymałe deski na taras

Mocny wytrzymałe deski na taras

2 grudnia, 2020 Usługi projektowe 0

 

Każdy kto ma możliwość na pewno ma przy swoim domu duży Taras. Zazwyczaj są one skonstruowana zgodnie z projektem biur projektowych. Oczywiście najczęściej tarasy są zrobione z desek z prawdziwego drewna. Takie możemy kupić i zrobić samodzielnie taras lub zlecić to firmie, które się zajmuje tym na codzień profesjonalnie.

Gdzie kupimy solidne deski na taras?

deska tarasowaGatunków drewna, która nadaje się jako podłoże na Taras jest bardzo dużo. Oczywiście największy wybór mamy w popularnych sklepach budowlanych. Bardzo popularna jest deska tarasowa sosnowa. Jest ona stosunkowo tania i wybierając ją mamy pewność, że teraz będzie prze pięknie wyglądał. Oczywiście deski są odporne na trudne warunki pogodowe po uprzednim za impregnowaniu ich. Deski sosnowe cechują się solidnością i plastycznością dzięki czemu są bardzo trwałe. Oczywiście oprócz desek tarasowych w niektórych marketach budowlanych mamę także deski kompozytowe lub kamienne. Wszystko oczywiście zależy od funduszy jakie chcemy przeznaczyć na położenie takiego tarasu. Za deskę kompozytową zapłacimy około 60 do 70 zł za sztukę o wymiarze 240 cm długości na 15 cm szerokości. Deski te również cechują się dużą odpornością zarówno na minusowe jak i na bardzo gorące temperatury powietrza. Często znajdziemy tańsze deski drewniane od kompozytowych np. w sprzedaży internetowej.

Chyba wszyscy marzą o pięknym i dużym tarasie, na którym sobotni poranek można wypić kawę i rozkoszować się pięknym natury. Na szczęście takie tarasy nie są już takie drogie jak kilkanaście lat temu. Oczywiście im mniejszy Taras tym położenie jego będzie tańsze. Bardzo ważna przy desce drewnianej jest impregnacja specjalnymi środkami do drewna po każdym sezonie tak wy zachowała dłużej swój piękny i naturalny wygląd.