Modna i praktyczna sztukateria

Modna i praktyczna sztukateria

14 kwietnia, 2021 Wnętrze 0

Domowe pomieszczenia można wykończyć na wiele sposobów. Sklepy z artykułami dedykowanymi dla wyposażenia domu oferują sporo interesujących rozwiązań. Bez problemu można połączyć oryginalny design z ergonomią i komfortem w codziennym użytkowaniu. 

Uniwersalne listwy przypodłogowe

klasyczne białe listwy przypodłogoweW wielu pomieszczeniach doskonale sprawdza się praktyczna sztukateria. Takie detale wykończeniowe stosowane są nie tylko w domach, ale też w aranżacjach biurowych. Klasyczne białe listwy przypodłogowe pasują do różnych pomieszczeń – klasycznych oraz nowoczesnych. Listwy z gładką powierzchnią są ponadczasowe – taka technika wykończeniowa zawsze postrzegana jest bardzo korzystnie. W asortymencie dostępne są listwy w różnych szerokościach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu nie tylko do gustu użytkowników, ale również do metrażu. Białe listwy znakomicie sprawdzają się w pokoju dziennym, sypialni oraz w kuchni. Taką sztukaterię można zastosować również w korytarzu u przedpokoju. Dla klientów, którzy preferują bardziej dekoracyjne formy polecane są listwy dekoracyjne – np. z efektownymi frezami. W eleganckich pomieszczeniach można się pokusić o wkomponowanie do aranżacji sztukaterii z wzorami florystycznymi. Ozdobne listwy bardzo atrakcyjnie prezentują się także w aranżacjach nawiązujących do glamour oraz stylu angielskiego. Oprócz listew przypodłogowych w sprzedaży dostępne są też listwy ścienne oraz sufitowe.

Starannie dobrane wykończenia zawsze podnoszą walory całej aranżacji. Listwy wykończeniowe poza dekoracyjnym aspektem mają też znaczenie typowo użytkowe. Dzięki listwom można zakamuflować rozmaite nierówności powierzchni oraz ukryć nieestetyczne kable. Funkcjonalna sztukateria bardzo dobrze sprawdza się w rozmaitych pomieszczeniach.