Modne kurtki na zimę

Modne kurtki na zimę

23 grudnia, 2020 Moda 0

Zawsze w okresie od września do lutego we wszystkich sklepach odzieżowych na półkę i wiesz jaka znajdziemy piękne kurtki zimowe. Oczywiście filcowe płaszcze, powołany kurtki, ocieplane kurtki dżinsowe to wszystko będzie królować tej jesieni i zimy. Młoda co roku idzie bardzo do przodu. Natomiast są takie fasony, które od wielu lat nie znikają z trendów modowych.

Ciepłe i stylowe pikowane kurtki

pikowana kurtka zimowaKażda kobieta na codzień wybiera wygodne ubrania. Nawet w okresie zimowym są to luźniejsze fasony ubrań. Oczywiście jeśli idziemy na jakąś uroczystość czy specjalne wyjście to zakładamy elegancki czarny płaszcz a do tego skórzane kozaki. Natomiast na codzień najczęściej wybierana jest pikowana kurtka zimowa. Tego rodzaju odzież Wierzchnia kupujemy nie tylko dla siebie lat także dla naszych mężczyzn oraz dzieci. Jest to zdecydowanie najcieplejsza odzież Wierzchnia na mroźne dni. Dodatkowo im więcej wypełnienia tym jest ona cieplejsza. Dla dziewczynek zazwyczaj kupujemy płaszczyki pikowane ocieplane. Tak samo kobiety częściej wybierają dłuższe i cieplejsze kurtki zimowe. Niektóre pikowane puchowe płaszcze sięgają nawet do kostki. Cena za kurtkę pikowana to koszt około 200 zł. Oczywiście w drogich salonach odzieżowych może nawet kosztować 1000 zł. Taką odzież zimową zawsze warto kupować po sezonie zimowym, czyli na przełomie luty i marzec.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury naszego ciała ukrywajmy jest bardzo ważne. Jeśli na dworze mamy – 15° to musimy ubrać się bardzo ciepło. Idealna na taką porą roku będzie długa kurtka pikowana lub puchowa. Od wielu lat kupujemy je nie tylko dla naszych dzieci ale również dla siebie. Warto zaopatrzyć się przynajmniej dwie kłódki zawsze po sezonie, kiedy ich cena spada nawet do – 70% ceny wyjściowej.