Na wyprzedaży znalazłam mnóstwo mebli dziecięcych

Na wyprzedaży znalazłam mnóstwo mebli dziecięcych

26 stycznia, 2018 Wnętrze 0

Jak dowiedziałam się o ciąży to od razu wszystkich o tym poinformowałam. Najbardziej czekali moi rodzice, ponieważ pragnęli mieć wnuka. Z mężem bardzo się cieszyliśmy i skoro siedziałam w domu w okresie ciąży to zaczęłam przygotowywać pokój dla syna.

Pokój dziecięcy z nowymi meblami

meble dziecięce polecane w nowym sączuNa pokój dla dziecka przeznaczyliśmy sypialnię. Było to najjaśniejsze pomieszczenie w całym domu a okna wychodziły na polanę. Dzięki temu panował tam spokój i nie było słychać przejeżdżających samochodów. Sąsiadka, która miała dwuletnie dziecko powiedziała mi, że powinnam odwiedzić sklep, który oferował meble dziecięce polecane w nowym sączu i zapewniła mnie, że warto. Ona sama dla swojego dziecka właśnie tam kupowała meble. Nie dość, że zapłaciła bardzo tanio to na dodatek miała na prawdę dobre jakościowo meble. Odwiedziłam ją tego popołudnia, żeby zobaczyć o jakich meblach mówiła. Rzeczywiście prezentowały się doskonale i wiedziałam, że to byłby dobry zakup. Wieczorem o wszystkim opowiedziałam mężowi, który zachęcił mnie do zakupu takich mebli. Zostawił mi większą gotówkę a ja nazajutrz z samego rana wybrałam się na zakupy. Meble w sklepie były dostępne chyba we wszystkich możliwych kolorach, które można było ze sobą łączyć. Wybrałam meble, które bardzo mi się spodobały i byłam wdzięczna sąsiadce za namiary na ten sklep. Kiedy mój mąż wrócił do domu i zobaczył te meble to od razu stwierdził, że bardzo mu się spodobały i zaczął je ustawiać w pokoju. Dobrze, że zamówiłam dostawę mebli do domu.

Pokój dla dziecka był gotowy dużo przed jego narodzinami i cieszyłam się, że nie czekały mnie żadne już wydatki. Mebelki od razu pokazałam sąsiadce, która również była nimi zachwycona. Przyznała również, że miałam świetny gust i wybrałam piękne meble.