Najlepsze jakościowo – gniazdka wtyczkowe simon

Najlepsze jakościowo – gniazdka wtyczkowe simon

13 lutego, 2019 Wnętrze 0

Zawsze wiedziałam, że dla chcącego nic trudnego i jak się bardzo starasz to osiągniesz swój cel. Jestem taką trochę wariatką w świecie dodatków dekoracyjnych. Mam bzika na punkcie tego, aby każdy element mojego wystroju był perfekcyjne dopasowany do reszty. Perfekcja jest trudna do osiągnięcia, ale ja się nie poddaje. Opowiem wam teraz o mojej wymarzonej kuchni i jak ta zasada pomogła mi rozwiązać pewnie dziwny problem

Gniazdka Simon w mojej kuchni

gniazdka wtyczkowe simonProjektowałam to pomieszczenie kilka miesięcy i znam jego każdy szczegół na pamięć. W końcu to serce i dusza mojego mieszkania. Postawiłam na nowoczesność i wyrazisty kolor. Szare meble z metalowymi elementami dopełniają mocno czerwone akcesoria i szklane zdobienie w papryczki chilli. Jest ostro i z klasą, jak zwykłam mawiać o swoim projekcie.  Wszystko pięknie szło. Nawet sama była w szoku jak dobrze to wszystko wygląda. Wtedy pojawił się naprawdę duży problem, a mianowicie gniazdko w widocznym miejscu. Początkowo myślałam, żeby z niego zrezygnować, ale przecież prąc w kuchni to potrzebna sprawa. Gdzie podłączyła bym mój wspaniały czerwony ekspres do kawy? Przedłużacze są okropne i zajmują strasznie dużo miejsca, a ukrycie gniazdka za blatem byłoby niepraktyczne. Pomyślałam wtedy, że musi być jakaś opcja aby uczynić je pięknym i pasującym elementem.  Pan z sklepie elektrycznym polecił mi sprawdzić gniazdka wtyczkowe simon. W Internecie znalazłam ich piękną stronę i wyobraźcie sobie mieli mój wymarzony kontakt w kolorze czerwonym z możliwością doboru do niego metalowej oprawy.  Dodatkowo myśląc o moich potrzebach kuchennym mogłam dobrać model z odpowiednim zabezpieczeniem,  osłonką zapewniająca mnie, że woda czy inne substancje nie będą miały tam dostępu. Zamówiłam od razu pasujące przełączniki do świateł. Tak to była naprawdę dobra rada.

Teraz często opowiadam o tym jak wiele można zdziałać nie poddając się od samego początku. Chwila cierpliwości, a teraz moje oczy cieszą stylowe gniazdka wtyczkowe Simon. Bardzo się cieszę, że poznałam tą firmę i wiem, że skorzystam z ich produktów przy kolejnych aranżacjach mojego mieszkania.