Najlepszy pensjonat w górach

Najlepszy pensjonat w górach

16 lutego, 2018 Turystyka 0

Moja przyjaciółka stwierdziła, że nie można cały czas spędzać czasu albo u mnie w domu, albo u niej, albo na mieście na jakichś imprezach. Miałyśmy właśnie wolne od studiów, przerwa studencka po sesji i można było trochę zapomnieć o obowiązkach uniwersyteckich. Szkoda było marnować ten czas, więc wpadła na pomysł wyjazdu.

W popularnym pensjonacie górskim

znany pensjonat w górachZarezerwowała nam następnego dnia z rana znany pensjonat w górach, zatankowała auto do pełna i wyruszyłyśmy w drogę. Ledwo zdążyłam spakować kilka rzeczy. Na miejscu okazało się, że faktycznie, ten pensjonat jest wspaniały i nie dziwiłam się, że tak dużo osób pozytywnie o nim pisze. Przede wszystkim czysty i zadbany, miłe recepcjonistki, udzielały informacji o wszystkim co chcieliśmy wiedzieć. Obiekt był bardzo duży i zadbany. Musieli mieć tu sporo sprzątaczek, bo wszystko aż się lśniło, czego jedna sprzątaczka sama nie dała rady by zrobić. Pokoje również przepiękne, duże, przestronne, miękkie wygodne łóżko i pachnąca pościel świeżo wymieniona. W łazience również czysto, do tego zestaw kosmetyków hotelowych gratis i suszarka. Wszystko w podwyższonym standardzie. Pensjonat miał dużo atrakcji, między innymi SPA i siłownię, z której zarzekała się korzystać moja przyjaciółka, żeby zgubić parę kilogramów. I tak rozpoczęła się nasza przygoda, w niesamowitym miejscu w górach. Mogłyśmy spać do 11, jadłyśmy pyszne jedzenie które serwował nam hotel i zwiedzałyśmy miasto i okoliczne atrakcje.

Przyznam, że aż nie chciało się nam wracać do domu. Było tak wspaniale i mogłyśmy podziwiać piękne widoki. Jeszcze nigdy nie byłam w tak zadbanym i eleganckim miejscu. Nie do porównania z hotelami i pensjonatami,które do tej pory odwiedzałam. Na pewno przyjedziemy tu na następną przerwę studencką za rok.