Najwyższej jakości zlew granitowy

Najwyższej jakości zlew granitowy

2 marca, 2021 Wnętrze 0

 

Nie chciałam oszczędzać na wyposażeniu łazienki i kuchni, bo wiedziałam że tam armatura i sprzęty zużywają się tam najbardziej.  Kupi są coś taniego na promocji, a po paru miesiącach ma się ochotę wykonać kolejną zamianę lub remont. To całkowicie bez sensu. Skoro wzięłam kredyt na mieszkanie to też miałam pieniądze na jego akuratne wyposażenie.

Zlewozmywak z ciemnego granitu

zlew kuchenny granitowyDo kuchni zdecydowałam się zatem na markowe sprzęty, zarówno jeśli chodzi o duże AGD, czyli lodówka, czy kuchenka, jak i małe AGD, czyli robot planetarny, czy ekspres do kawy. Na podłogach i ścianach postawiłam na płytki ceramiczne o wysokiej klasy ścieralności. Meble były wykonywane na zamówienie, na wymiar z solidnego litego drewna. Na końcu kupiłam zlew. Żaden dostępny w sklepach mi się nie podobał. Albo były one brzydkie, albo słabej jakości albo i jedno i drugie. Jednak w końcu trafiłam na zlew kuchenny granitowy w ciemnym kolorze. Ten mi się spodobał o d razu. Na ciemnych kolorach nie widać tak zabrudzeń, a naturalna faktura granitu jest bardzo gładka, nieporowata, zatem nie trzeba się martwić o higieniczność zlewu. Poza tym zlewy kamienne są mocne, trwałe, nie da się ich niemalże zniszczyć. Wiedziałam, że to będzie najlepsza opcja do mojej kuchni. Poczytałam jeszcze trochę o tych zlewach, o tym jakie szafki muszą być pod nimi (o podwyższonej wytrzymałości tak by utrzymały ciężar granitu), a także o tym jak o niego dbać (najlepsze są delikatne mleczka dedykowane produktom z kamienia naturalnego).

Zamówiłam zlew granitowy przez Internet bo tak wyszło mi taniej, poza tym nie musiałam się martwić o przewóz i dźwiganie zlewu, tak kurier mi go przyniósł pod drzwi. Montażem zajęli się fachowcy którzy wykańczali moją kuchnię. Dokonałam dobrego zakupu do kuchni.