Nakłoniłam szefa na zakup nowych słuchawek

Nakłoniłam szefa na zakup nowych słuchawek

8 marca, 2018 Technologia 0

Uwielbiałam swoją pracę od samego początku, bo miałam możliwość rozwoju a nie zawsze tak było. Zawsze jak się czymś wykazałam ponad przeciętną, to mój kierownik mnie nagradzał. Byłam najlepszą pracownicą i długo na awans nie musiałam wcale czekać.

Wygodne rozmowy dzięki słuchawkom bluetooth

słuchawki bluetooth biuroweKiedy kierownik przeniósł mnie na inny projekt to wiedziałam, że zarobki będę miała o wiele wyższe. Zajęłam się obsługą klientów biznesowych. Pracowało mi się nieco niewygodnie, bo miałam na biurku zwykły telefon i ciężko było sporządzać jednocześnie notatki a to było niezbędne na nowym stanowisku. Postanowiłam więc namówić swojego kierownika na słuchawki bluetooth biurowe, które w znacznym stopniu ułatwiłyby mi pracę. Poszłam do niego następnego dnia z samego rana. Od razu uzasadniłam, że moja wizyta była ważna, bo chodziło o jakość pracy. Zaczęłam namawiać kierownika na zainwestowanie w słuchawki bluetooth, dzięki którym swobodnie będę mogła robić notatki, bo będę miała obie ręce wolne a to będzie przecież miało znaczny wpływ na ilość spisanych umów. Kierownik bez chwili wahania przyznał mi rację i wykonał połączenie do sekretariatu. Kazał Kasi, naszej sekretarce pilnie zamówić słuchawki dla mnie i Kasia od razu się tym zajęła. Następnego dnia dostałam nowe słuchawki bluetooth do pracy i informatyk pomógł mi je uruchomić. Ja się na takim sprzęcie nie znałam i wolałam na własną rękę nic nie robić. Praca z tymi słuchawkami była o niebo wygodniejsza i efektywniejsza.

Ze słuchawek korzystałam każdego dnia i nie wyobrażałam sobie powrotu do tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Mimo, iż słuchawki długo nosiłam to wcale nie odczułam żadnego dyskomfortu. Były wygodne i przeznaczone do wielogodzinnej pracy. Sekretarka wybrała dobre słuchawki.