Niemiecki proszek Persil

Niemiecki proszek Persil

6 listopada, 2017 Uroda 0

Pranie to jeden z obowiązków, których niestety nie da się uniknąć. Czy nam się chce czy nie i tak trzeba to robić. Warto jednak sobie to zadanie jak najbardziej ułatwić. Jak? Wybierając najlepszy jakościowo proszek. Dobrze gdyby był równocześnie tani, wydajny, spierał nawet najbardziej uporczywe plamy, a także nadawał praniu miękkość i ładny zapach. Czy jest to możliwe?

Czy warto używać niemieckiego proszku Persil?

niemiecki proszek PersilChemia z Niemiec ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Jednym z najchętniej wybieranych jest niemiecki proszek Persil, a także żel do prania tej samej firmy. Polacy wyjeżdżający do Niemiec często otrzymują prośby od swojej rodziny czy znajomych o przywiezienie proszków i innych środków czystości.  Niektórzy nawet zrobili z tego biznes i śledzą promocje w niemieckich supermarketach, a następnie handlują zakupiona tam chemią w Polsce. Użytkownicy niemieckiego Persila twierdzą, że jest on nie tylko tani, ale i bardzo wydajny. Wynika to z tego, że jest dużo bardziej skoncentrowany niż polskie proszki do prania, także wsypujemy go do pralki znacznie mniej. Co więcej internauci twierdzą, że ubrania prane w niemieckim Persilu nie niszczą się tak szybko, jak te wyprane w jego polskim odpowiedniku. Również zapach proszku jest przyjemny. Czy jednak faktycznie lepiej spiera plamy? Niestety życie to nie reklama, podobnie jak w przypadku polskich proszków wiele zależy od tego z jakiego typu zabrudzeniem mamy do czynienia. Czasem konieczne jest wcześniejsze zapranie, namoczenie czy użycie odplamiacza.

 Podsumowując  – niska cena, oraz wydajność to główne zalety niemieckiego proszku Persil. Wprawdzie nie jest to jakiś cudowny specyfik, który wypierze każdą plamę, ale pod tym względem nie różni się od każdego innego proszku, ale na pewno warto go wypróbować.