Niezapomniana wigilia z moimi współpracownikami

Niezapomniana wigilia z moimi współpracownikami

28 września, 2020 Wesela i uroczystości 0

Pracuję w bardzo zgranym zespole, w którym wzajemnie sobie pomagamy wychodzić z wszelkich kryzysów. Czuję, że nie jestem sama, gdy mam jakiś problem ze zrobieniem zadania, które mi powierzono. Szefostwo również dba o to, by w firmie panowała dobra atmosfera i dlatego wspólnie wyjeżdżamy na różnego typu imprezy integracyjne i co roku organizujemy wigilię firmową.

Najlepsze wigilie firmowe w Warszawie

wigilie firmowe warszawaW zeszłym roku wieczerza wigilijna obyła się w jednej z restauracji znajdującej się w stolicy. Bardzo ucieszyłam się, że udało się załatwić spotkanie, zanim wszyscy rozjechaliśmy się do swoich rodzin na święta, niedaleko naszego biura. Jedzenie było fantastyczne. Na wszystkich stołach gościło dwanaście potraw wigilijnych, które były łudzące w smaku do znanych z naszych rodzinnych domów potraw. Cała sala była ustrojona w girlandy i kolorowe lampki. Czuć było w powietrzu klimat świąt, co nas bardzo ucieszyło, bo ostatnimi laty coraz rzadziej ma się okazję i sposobność, by w pełni cieszyć się magią świąt Bożego Narodzenia. Wiem, że wiele firm urządza swoje wigilie firmowe Warszawa pod względem lokalów, w których można za niewielką kwotę spędzić bajeczne spotkanie opłatkowe w gronie znajomych nie ma sobie równych. Całe spotkanie skończyło się dopiero w późnych godzinach wieczornych, po którym wyruszyliśmy w podróż do domu. Mam nadzieję, że również w tym roku spędzimy wspólnie wigilię pracowniczą w tym samym miejscu, co w zeszłym roku.

Wigilia to specyficzna kolacja, na której nie brakuje łamania się opłatkiem, składania życzeń i śpiewania kolęd. Mimo że zawsze spędzałam ją w gronie najbliższych, dzięki zeszłorocznym spotkaniu przed przerwą świąteczną poczułam, że zacieśniły się między nami więzi, które trudno będzie teraz rozerwać.