Nowe sukienki dla córki

Nowe sukienki dla córki

5 maja, 2020 Moda 0

 

Moja ukochana córka wkroczyła w okres, kiedy bardzo chce decydować o tym co na siebie zakłada. Julka zawsze lubiła kolorowe ubrania, niezbyt chętnie nosiła sukienki. Jednakże, od kilku tygodni nie chce ubierać niczego oprócz sukienek, co jest dość dużym problemem, ponieważ w garderobie nie ma ich zbyt dużo, w szczególności eleganckich sukienek. Wybrałyśmy się więc wspólnie na zakupy.

Dziewczynki uwielbiają eleganckie sukienki

eleganckie sukienki dla dziewczynekZakupy były bardzo owocne – kupiłam dla Julii kilka sukienek. Zauważyłam, że córka ma tendencje do wybierania sukienek  eleganckich, jednak wyglądających jak małe kreacje balowe. Natomiast ja chciałam znaleźć eleganckie sukienki dla dziewczynek, które będą w dobrej cenie i będą nadawać się do wyjścia na spacer czy przedszkola, a nie na wesele. Julka znalazła kilka naprawdę eleganckich, ale jednocześnie bardzo fajnych i uroczych sukienek. Najbardziej spodobała mi się różowa sztruksowa sukienka z białym kołnierzykiem. Jest to idealna sukienka na każdą okazję, a do tego, z tego co mówi Julka, jest niezwykle wygodna. W połączeniu z cienkimi białymi rajstopami wygląda naprawdę super. Zakładając do tej sukienki błyszczące lakierki, sukienka wygląda bardzo elegancko, natomiast w połączeniu z kolorowymi adidasami sukienka staje się mniej poważna, choć nadal jest elegancka. Bardzo mi się taka różnorodność podoba.

Bardzo się cieszę, że udało mi się dojść z Julką do pewnego kompromisu w czasie zakupu nowych sukienek. Niektóre z jej wyborów moim zdaniem nie nadawały się do codziennego noszenia, więc super, że udało nam się znaleźć kilka eleganckich sukienek dla dziewczynek, które są ładne, ale jednocześnie dość proste. Widok mojej córki w tych sukienkach jest naprawdę wzruszający – wygląda jak mała księżniczka.