O planach otwarcia sklepu z winylami

O planach otwarcia sklepu z winylami

4 kwietnia, 2018 Zakupy i sklepy 0

Planuję przyszłość. Chciałbym zająć się czymś, co sprawiałoby mi przyjemność. Muzyka jest moją pasją i wspaniale byłoby połączyć ją z formą zarabiania na życie. Po głowie chodzi mi wykorzystanie sentymentu do starej technologii w połączeniu z nowoczesnymi formami dystrybucji internetowej. 

Ciągle wysoka popularność płyt winylowych

popularne płyty winylowe sklepPrzede wszystkim swój biznes chciałbym otworzyć w dużym mieście. Zwiększa to liczbę potencjalnych klientów. Sprzedawałbym dobrze zachowane kasety magnetofonowe oraz płyty winylowe z najlepszą muzyką w historii. Swój interes mam zamiar zaplanować od a do z. Uważam, że bardzo istotny jest wystrój lokalu. Po wejściu do sklepu z płytami powinno się być „zalanym” światem muzyki. Na ścianach powinno być mnóstwo okładek, a z głośników powinien wybrzmiewać stary, dobry, trzeszczący analog. Z punktu widzenia kolekcjonera winyli istotnym punktem prowadzenia takiego sklepu byłoby posiadanie w swym asortymencie znanych, klasycznych płyt. popularne płyty winylowe sklep to zawsze towar, który ma zbyt. Trzeba przyznać, że okładka na winylu robi większe wrażenie niż na CD. Jest większa, bardziej wyrazista. W ogóle kiedy płyta winylowa leży na stole mam wrażenie, że jest to przedmiot ważny o wysokiej wartości samej w sobie. Płyta CD pod tym względem jest trochę niewidoczna. Kilka słów o kasetach magnetofonowych. Ich rozmiar jest jeszcze mniejszy niż CD, natomiast jest to bardzo dobry nośnik do samochodu. Do schowka zmieścimy kilkanaście kaset. Ich odtwarzanie stanowi swego rodzaju rytuał. Zmienia się strony, przewija się z charakterystycznym przydźwiękiem, a także czasem czyści się głowicę.

Stare nośniki muzyki nie przestają być modne. Skoro dobra muzyka się nie starzeje, to i jej sprawdzone nośniki również. Mam nadzieję, że wkrótce otwarty sklep z płytami przyniesie mi tyle radości, co ich słuchanie. Najważniejsze to robić w życiu coś, co się kocha.