Oferuję klientce trwałe pomadki do ust

Oferuję klientce trwałe pomadki do ust

13 lutego, 2017 Uroda 0

Mój salonik z kosmetykami założyłam kilka miesięcy temu. Jest to mały sklepik, jednak posiada najlepsze kosmetyki, jakie są dostępne na rynku. Radzę sobie znakomicie i jestem szczęśliwa, że mogę zajmować się tym co tak bardzo kocham.

Pomadki do ust mają bogatą gamę odcieni

Do mojego saloniku z kosmetykami zagląda coraz bardziej wybredna klientela. pomadki do ustKobiety chcą produkty z najwyższych półek, które są trwałe i wygodne w użyciu. Ostatnio zakupiłam w hurtowni świetne pomadki do ust, które występują w wielu odcieniach. Ponadto producent zapewnia, że są one trwałe. Można jeść posiłek, pić herbatę czy jeść lody a szminka zawsze zostaje na swoim miejscu. Tym produktem to na pewno zrobię furorę wśród moich klientem. Kiedy zajrzała do mnie Genowefa jednak z najbardziej wymagających klientek od razu zaoferowałam jej moje nowe pomadki do ust. Produktu nie musiałam w ogóle zachwalać, bo jak się okazało Genowefa doskonale zna ten produkt i była zadowolona, że pojawił się u mnie w ofercie. Oczywiście od razu wybrała sobie dwa odcienie, które doskonale zna i stosuje. Sama wybrałam sobie szminkę z ciekawości. Co prawda nie maluję ust, ale jak wypróbowałam ten produkt, to od razu zmieniłam zdanie. Pomadki do ust, które nabyłam u nowego dostawcy są niesamowite. Trzymają się na ustach przez większość dnia i nie muszę co chwilę poprawiać makijażu. Przekonało mnie to, że z tym producentem na pewno będę współpracowała już na stałe. Ma jeszcze różne podkłady i pudry więc jak będę tam następnym razem to wybiorę jakieś ciekawe.

Moje klientki cały czas do mnie zaglądają i kupują kosmetyki. Zdobyłam zaufanie wielu dam z wyższych sfer i planuję powiększyć swój salonik. Zatrudnię także kosmetyczkę, która będzie wykonywała na miejscu makijaż klientkom.