Organizowanie firmowych imprez podoba mi się

Organizowanie firmowych imprez podoba mi się

2 grudnia, 2020 Zdrowie i dieta 0

Prowadzę firmę i organizuję różne imprezy. Generalnie zaczynałam od wesel i uzyskałam dzięki temu dobrą markę. Moja firma była rozpoznawalna i miałam dzięki temu sporo zleceń. Niestety wesela są organizowane generalnie w sezonie a moja firma musiała się rozwijać więc dodatkowo zaczęłam organizować imprezy dla firm. To był strzał w dziesiątkę. 

Planuję imprezy dla firm

planowanie imprez firmowych KatowiceNa początku musiałam sporo czasu poświęcić na kontakty bezpośrednie z właścicielami firm, żeby przedstawić im moją ofertę. Po kilkunastu spotkaniach miałam kilka zapytań odnośnie zorganizowania różnych firmowych imprez. Spodobało mi się kilkanaście propozycji. Postanowiłam zrobić wszystko żeby imprezy były bardzo udane. To było dla mnie bardzo ważne jeśli chciałam pozyskać kolejne zlecenia. Poza organizowaniem wesel. Na szczęście propozycje te były w różnych terminach i  mogłam się tym zająć. Planowanie imprez firmowych Katowice dostarczało mi dużo radości. Każda firma chciała zorganizować swoją imprezę w różnym stylu. Dzięki temu miałam sporo wyzwań żeby wszystkich zadowolić. Miałam kilkanaście pomysłów jak można to osiągnąć. Dzięki temu, ze moja firma organizowała już wiele imprez weselnych mamy nawiązane kontakty z wieloma restauracjami, djami, osobami które przygotowują różne ozdoby. To bardzo istotne w tym biznesie. Kontakty z firmami, które mogą pomóc w przygotowaniu dobrej zabawy jest w cenie. Okazało się, że imprezy firmowe były udane.

Wszyscy byli zadowoleni a ja się bardzo z tego cieszyłam. Dostałam już kilka zapytań na zorganizowanie świątecznych spotkań dla pracowników. Cieszę się, że zdecydowałam się  na organizowanie firmowych imprez. Dzięki temu moja firma będzie się rozwijać jeszcze lepiej a ja już myślę o zatrudnieniu kilku osób bo sama zdołam wszystkiego przygotować.