Oświetlenie przemysłowe – dla firm

Oświetlenie przemysłowe – dla firm

19 października, 2017 Przemysł 0

Oprawy przemysłowe led, czy hermetyczne, albo może lampy. Taki wybór prezentowaliśmy wszystkim zainteresowanym klientom przybywającym do naszego sklepu stacjonarnego. Dobrze wiedziałem, że mój szef bardzo dba o jakość sprzedawanych przez siebie produktów, dlatego też postanowiliśmy mocno przyłożyć się do oferowanego oświetlenia.

Sklep z oświetleniem

sprawne oświetlenie przemysłowe led

Zgłaszały się do naszej firmy przede wszystkim osoby, dla których sprawne oświetlenie przemysłowe led jest codziennością w firmie. Były to głównie osoby odpowiedzialne za rzeczy eksploatacyjne w firmach, zakładach produkcyjnych i przemysłowych, gdzie mogą panować różne warunki. Dlatego na samym początku wręczać swoim klientom odpowiedni folder, który nie dość, że wskazuje, którymi produktami warto się zainteresować, to jeszcze zamieściliśmy tam małą sekcję poradników, która mówi o tym, jak powinno się dobierać sprawne oświetlenie przemysłowe led w zależności na przykład od metrażu, ilości zatrudnionych pracowników, czy także wykorzystywanych maszyn. Zmiennych było naprawdę wiele, więc nie dziwiło nas, że klienci, którzy przychodzili do sklepu nie wiedzieli praktycznie nic i zadawali sporo pytań. Naszym zadaniem było jednak odpowiedzieć na wszystkie z nich w taki sposób, aby to klient był jak najbardziej zadowolony. Sprawne oświetlenie przemysłowe w technologii led uważane jest nie tylko przez nas, ale także przez producenta, od którego ściągamy wszystkie produkty za konieczność do firmy. Trudno w zasadzie znaleźć firmę, która nie korzysta z takiego rodzaju oświetlenia.

Jest w tej samej cenie, co dawne, stare rozwiązania, a po pierwsze daje o wiele lepsze światło, po drugie są bardziej wydajne, a po trzecie bezpieczne. Sprawne oświetlenie przemysłowe led może wytrzymać nawet kilka lat w firmie.