Otwarcie nowej firmy – bramy wjazdowe i garażowe

Otwarcie nowej firmy – bramy wjazdowe i garażowe

28 września, 2016 Usługi 0
brama wjazdowa

Mam na imię Paulina. Razem z mężem Romanem zdecydowaliśmy się na otworzenie firmy zapewniającej naszym klientom szereg usług. Firma będzie mieściła się w miejscowości Warszawa a my właśnie ruszyliśmy z rekrutacją. Poszukujemy kilku specjalistów.

Bramy wjazdowe i garażowe w naszym asortymencie

brama wjazdowa

Główna działalność firmy to wszelkiego rodzaju usługi spawalnicze, które chcemy zagwarantować naszym klientom na bardzo wysokim poziomie jak także usługi ślusarskie. Na naszej stronie, która jest w trakcie przygotowania będą informację o cenie za dane usługi ślusarskie a także za usługi spawalnicze. Cena będzie od razu rzucała się w oczy żeby klient nie musiał jej specjalnie szukać w jakiś zakładkach. Poza usługami będziemy zapewniać również produkty takie jak balustrady. Będziemy je zamawiać od producenta , z którym nawiązaliśmy już współpracę. Balustrady będą montowane przez fachowca, którego właśnie szukamy. Nie liczy się dla nas wiek pracownika ale jego umiejętności i doświadczenie. Trwałe bramy wjazdowe i garażowe Warszawa także nas interesują. Poszukujemy właśnie producenta, który mógłby zapewnić nam towar w przystępnej cenie. Musimy być konkurencyjni do innych firm. Automatyka do bram jest najdroższym elementem jeśli chodzi o montowanie. Mam już namiary do kilku producentów z którymi będę się dzisiaj kontaktować. Generalnie nie możemy się doczekać naszego startu. Jestem już po rozmowach z producentami bram i napędu. Bramy wjazdowe i garażowe udało mi się wynegocjować na nie bardzo przystępną cenę natomiast automatyka do bram będzie montowana przez naszą firmę ze specjalnym rabatem.

Promocja będzie obowiązywała przez pierwszy miesiąc mam nadzieje, że spodoba się klientom. Strona internetowa już gotowa i mamy już zatrudnionych pracowników. Ruszamy z biznesem. Czekamy na pierwszych klientów.