Perypetie z zespołem muzycznym

Perypetie z zespołem muzycznym

26 lipca, 2017 Wesela i uroczystości 0

Nie sądziłam, że wesele wymaga aż takiej organizacji i pokładów wolnego czasu. Tyle rzeczy należy załatwić, dopilnować czy zmienić. Teraz dopiero wierzę osobom, które przez samym wielkim dniem są zmęczone jak po przebiegnięciu maratonu. Sama jestem tego bliska. Największe problemy mieliśmy z oprawą muzyczna. Trudności piętrzyły się na każdym kroku, ale daliśmy radę. Dlatego dziś wiem, jak na przyszłość załatwić tę kwestię.

Kujawsko-pomorskie – wybór zespołu muzycznego

zespół muzyczny w kujawsko-pomorskimInteresował nas jedynie zespół muzyczny w kujawsko-pomorskim, ponieważ stamtąd pochodzimy. Nie widziałam sensu w sprowadzaniu zespołu z drugiego końca Polski, skoro w naszym rejonie jest ich całkiem sporo. Oczekiwania są różne, muzyka proponowana przez zespoły także. Dlatego od początku postawiliśmy sprawę jasno – nie chcemy disco-polo. Niestety kilka zespołów z tego powodu nam odmówiło, twierdząc, że nie ma wesela bez takiej muzyki. Mieliśmy jednak inne zdanie. Po tych perypetiach udało się w końcu znaleźć orkiestrę odpowiadającą naszym oczekiwaniom. Dostaliśmy nawet płytę  z repertuarem do przesłuchania. Wystarczyło pierwsze kilka piosenek, żeby podjąć decyzję. To był strzał w dziesiątkę. Utwory muzyczne trafiały w nasz gust muzyczny. Byłam zadowolona, że udało nam się znaleźć właśnie taki zespół, ponieważ przyznam, że chwilami traciłam nadzieję. Wiadomo, że dobra muzyka to jest to. Kiedy nogi same rwą się do tańca, wiadomo czyja to zasługa – wyłącznie zespołu, który skutecznie zachęca do zabawy.

Wszystkie te wydarzenia nauczyły nas tego, że nie warto się poddawać, a poszukiwanie popłaca. Warto znaleźć kogoś, kto podziela nasz gust. Tylko wtedy możemy razem się zgrać i porozumieć. A to już jest gwarancją sukcesu – zwłaszcza jeśli chodzi o udział w tak ważnym wydarzeniu jak własne wesele.