Piękna Ty z pięknymi brwiami dzięki brązowym kredkom.

Piękna Ty z pięknymi brwiami dzięki brązowym kredkom.

26 lipca, 2017 Uroda 0

Moda jest wszędzie i dotyczy niemalże wszystkiego. Nie tylko nasz ubiór zawiera się w jej pojęciu. Modne są kierunki studiów, modne są ścieżki kariery, modne są gry i modny jest także… makijaż! Nie tylko w barwach, jakich występuje, ale także dotycząc poszczególnych miejsc na naszej twarzy!

Piękna brew za sprawą brązowej kredki

brązowa kredka do brwiJakiś czas temu niesłychanie modne stało się mocne i wyraziste konturowanie naszej twarzy, czy nawet… dekoltu! W ten sposób mogliśmy optycznie uwydatnić poszczególne obszary na naszej twarzy, czy też ogólnie sprawić, aby jej kształt prezentował się lepiej. Niezależnie jednak od tego, jak dobrze radzimy sobie z konturowaniem, żadna buzia nie będzie wyglądała rewelacyjnie, bez zadbanych brwi, które potrafią odmienić jej oblicze i nadać charakteru naszej twarzy. Do niedawna po o brwi dbało się jedynie pęsetką, wyskubując nadmiar niechcianych włosków. Obecnie jednak bardzo modne są grube i wyraziste brwi, które dodatkowo jeszcze podkreśla się różnymi kosmetykami. Brązowa kredka do brwi jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na tym, aby nasze brwi wyglądały idealnie. Tego typu kredki mają delikatną konsystencję dzięki czemu kreska nimi wykonywana jest cieniutka i subtelna, co pomaga nam kontrolować kształt w trakcie wykonywania makijażu, jaki za jej sprawą nadajemy naszym brwiom. W bardzo łatwy sposób taką kredką możemy zarówno zaznaczyć kontury naszych brwi, jak i je wypełnić dorysowując pojedyncze „włoski”. Rozpięta gama odcieni brązowych kredek do brwi sprawia, że zarówno osoby z jasną karnacją dostosują idealną kredkę, jak i te o ciemniejszych i wyrazistszych brwiach. 

Pamiętajmy, aby do naszych brwi nigdy nie wykorzystywać czarnej kredki, jaką malujemy oczy. Konsystencja konturówek do oczu różni się nieco od tych do brwi. Jest gęstsza i często bardziej wyrazista, dlatego możemy uzyskać nienaturalny i komiczny efekt. Nawet najciemniejszy odcień brązowej kredki do brwi da nam znacznie lepsze i naturalniejsze rezultaty, aniżeli zwykła czarna kredka.