Plac zabaw i lego klocki

Plac zabaw i lego klocki

29 września, 2016 Rozrywka 0
lego klocki

W naszym mieście są tylko otwarte place zabawa dla dzieci, czyli na świeżym powietrzu. Ale w ostatnim tygodniu po całym mieście były roznoszone ulotki o otwarciu nowego placu zabaw dla dzieci, który będzie znajdował się pod dachem. To dobry pomysł, zwłaszcza, że nasza pogoda nie zawsze jest sprzyjająca.

Klasyczne lego klocki i trzecia sekcja

lego klockiA do takiego palcu zabaw można będzie chodzić niezależnie od pogody, w każda porę roku, czy to będzie lato, czy zima. W ulotkach była przedstawiona scenografia wnętrza sali, jakie atrakcje czekają dzieci, jakie są ceny i oczywiście w jakich godzinach będzie otwarte. Ceny były bardzo przystępne, na każdą kieszeń. W dniu otwarcia pojawiły się tłumy dzieci z rodzicami. Ja też wybrałam się z synem. W dniu otwarcia była prowadzona loteria, w której dzieci mogły wygrać zabawki. Nagradzano trzy pierwsze miejsca. W przypadku chłopców miały być rozdawane klocki lego ninjago, a w przypadku dziewczynek klocki lego dla dziewczynek. Mój syn oczywiście brał udział w loterii. Sala była bardzo ogromna i była podzielona na pięć sekcji. W pierwszej dzieci mogły bawić się na zjeżdżali, na zamku dmuchanym, w basenie pełnych kolorowych piłek. Druga sekcja była wyposażona w gry edukacyjne, kolorowanki, w materiały do tworzenia różnych rzeczy. Trzecia sekcja była przeznaczona dla chłopców, w której były klocki lego technic, samochodziki, piłki, klasyczne lego klocki i wiele innych. Czwarta część sali była przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek, były tam liczne lalki, misie, domki dla lalek i wiele innych zabawek. Piąta sekcja była przeznaczona dla wszystkich dzieci, mogły tam grać w piłkę nożna, siatkówkę, koszykówkę, a le to raczej dla starszych dzieci. Była też wydzielona część dla rodziców, by mogli poczekać, gdy ich dzieci będą się bawiły.

Była też tam cukiernia oraz sklepik ze słodyczami i zdrowymi przekąskami dla dzieci. Były też sale, które można by było wynajmować na przyjęcia urodzinowe. Na zakończenie dnia losowali zwycięzców loterii, niestety mój syn nie wygrał. Ale dostał lizaka.