Plac zabaw i lego klocki

W naszym mieście są tylko otwarte place zabawa dla dzieci, czyli na świeżym powietrzu. Ale w ostatnim tygodniu po całym mieście były roznoszone ulotki o otwarciu nowego placu zabaw dla dzieci, który będzie znajdował się pod dachem. To dobry pomysł, zwłaszcza, że nasza pogoda nie zawsze jest sprzyjająca.

Klasyczne lego klocki i trzecia sekcja

lego klockiA do takiego palcu zabaw można będzie chodzić niezależnie od pogody, w każda porę roku, czy to będzie lato, czy zima. W ulotkach była przedstawiona scenografia wnętrza sali, jakie atrakcje czekają dzieci, jakie są ceny i oczywiście w jakich godzinach będzie otwarte. Ceny były bardzo przystępne, na każdą kieszeń. W dniu otwarcia pojawiły się tłumy dzieci z rodzicami. Ja też wybrałam się z synem. W dniu otwarcia była prowadzona loteria, w której dzieci mogły wygrać zabawki. Nagradzano trzy pierwsze miejsca. W przypadku chłopców miały być rozdawane klocki lego ninjago, a w przypadku dziewczynek klocki lego dla dziewczynek. Mój syn oczywiście brał udział w loterii. Sala była bardzo ogromna i była podzielona na pięć sekcji. W pierwszej dzieci mogły bawić się na zjeżdżali, na zamku dmuchanym, w basenie pełnych kolorowych piłek. Druga sekcja była wyposażona w gry edukacyjne, kolorowanki, w materiały do tworzenia różnych rzeczy. Trzecia sekcja była przeznaczona dla chłopców, w której były klocki lego technic, samochodziki, piłki, klasyczne lego klocki i wiele innych. Czwarta część sali była przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek, były tam liczne lalki, misie, domki dla lalek i wiele innych zabawek. Piąta sekcja była przeznaczona dla wszystkich dzieci, mogły tam grać w piłkę nożna, siatkówkę, koszykówkę, a le to raczej dla starszych dzieci. Była też wydzielona część dla rodziców, by mogli poczekać, gdy ich dzieci będą się bawiły.

Była też tam cukiernia oraz sklepik ze słodyczami i zdrowymi przekąskami dla dzieci. Były też sale, które można by było wynajmować na przyjęcia urodzinowe. Na zakończenie dnia losowali zwycięzców loterii, niestety mój syn nie wygrał. Ale dostał lizaka.

Comments are closed.