Pokaż dystans do siebie zabawnym t-shirtem!

Pokaż dystans do siebie zabawnym t-shirtem!

12 lutego, 2018 Moda 0

 

Jak cię widzą tak cię piszą, prawda? To stare ludowe porzekadło zna chyba każdy. Chyba każdy też zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. A pierwsze wrażenie na kimś robimy na okrągło. Bo kto wie, co nas czeka każdego kolejnego dnia naszego życia? Ja jestem człowiekiem z luźnym nastawieniem do życia i – mam wrażenie – że z całkiem niezłym poczuciem humoru. Bardzo lubię to eksponować, dlatego często noszę jakiś zabawny t-shirt.

Pokaż dystans do siebie zabawnym t-shirtem

zabawne t shirty dla mężczyznOsobiście uważam, że poczucie humoru i dystans do siebie są naprawdę bardzo ważne. Nie jestem mężczyzną, który uważa, że śmianie się z siebie sprawi, że czegoś mi ubędzie. Bardzo lubię się śmiać ze wszystkiego w moim otoczeniu. Z siebie samego też, bo czemu nie? Życie jest bardzo poważne i skomplikowane samo z siebie. Dlatego właśnie warto jest wprowadzić w nie trochę koloru i humoru. Dlatego też ja stawiam na zabawne t shirty dla mężczyzn. Lubię się wyróżniać, wybijać z szarego tłumu ludzi. Lubię też podkreślać swoją indywidualność i cechy charakteru, które w sobie lubię. W końcu nie ma w tym nic dziwnego – każdy człowiek chce się prezentować jak najlepiej. A dzięki odpowiednim ubraniom to zadanie, choć trudne, może być też wykonalne bez większych problemów. A poza tym może być całkiem przyjemne. Taki zwykły zabawny t-shirt już naprawdę bardzo wiele może zmienić w wizerunku każdego człowieka. Warto spróbować, warto mieć chociaż jeden taki t-shirt w swoim szafie.

Na co dzień w pracy noszę garnitury i chodzę w krawacie. W wolnych chwilach naprawdę zależy mi na tym, by nosić się raczej luźno. Tylko tak czuję się, że już nie pracuję. A dzięki zabawnym t-shirtom naprawdę czuję się dobrze i relaksuję się. Poza tym też pokazuję ludziom swoje inne, bardziej prywatne oblicze.