Popularne kubki z własnym nadrukiem

Jubilerskie nowości

Popularne kubki z własnym nadrukiem

18 października, 2020 Usługi 0

Chyba każdy z nas przynajmniej raz miał kubek ze swoim wymyślonym nadrukiem. Często jest to zdjęcie np. naszego dziecka lub zwierzaka. Takie kubki bardzo dobrym pomysłem są np. na prezent z okazji dnia dziadka lub z okazji dnia babci. wszystkie możemy zamówić na stronach internetowych. Cena zależy zazwyczaj od pojemności kubka. Niektórzy oczywiście oferuje zdjęcie plus napis.

Pomysłowe kubki na prezent

kubek z nadrukiemCzęsto kubek z nadrukiem otrzymujemy jako gadżet firmowy. Jeśli np. bierzemy duży kredyt w banku, lub wykupujemy wczasy w danym biurze podróży bo często otrzymujemy kubek z logo firmy. Dlatego najczęściej takie kubki zamawiają duże przedsiębiorstwa lub firmy w ramach gadżetów dla swoich klientów. Firm tworzących takie kubki z własnym nadrukiem jest coraz więcej. Wszystkie możemy znaleźć na stronach internetowych. Zazwyczaj na stronach www możemy wybrać kolor, pojemność kubka oraz wgrać swoje zdjęcie. Bardzo często zamiast zdjęcia zlecamy stworzenie kubka z napisem. Bardzo często zamawia się takie kubki np. z okazji dnia chłopaka, dnia kobiet, awansu przyjaciela itp. Cena za kubek ze zdjęciem lub własnym napisem to koszt około 20-30 złotych. Do tego czasami można mieć darmową przesyłkę. Oprócz kubków również często tworzymy na zamówienie koszulki lub breloczki do kluczy. Wszystkie takie rzeczy są świetnym pomysłem na prezent.

Kubki z nadrukiem, koszulki, smycze do telefonów i wiele innych można nabyć na różnych stronach internetowych. Zazwyczaj producenci takich rzeczy zalecają pranie ręcznie takich ubrań lub ręczne zmywanie w przypadku kubków czy kufli do piwa. Wszystkie z takich zrobionych rzeczy są stosunkowo tanie bo koszt produkcji tez nie jest duży. Dlatego zastanawiając się nad prezentami np. z okazji mamy czy taty możemy stworzyć własny niepowtarzalny kubek.