Poszukiwania farb do porcelany

Poszukiwania farb do porcelany

4 stycznia, 2021 Usługi 0

Bardzo lubię ręcznie robić różne bibeloty, które wieszam na ścianach lub stawiam na szafkach w mieszkaniu. Ostatnio kupiłam kilka zwykłych, białych, porcelanowych filiżanek. Stwierdziłam, że dobrze będzie je pomalować na jakieś oryginalne kolory, ponieważ takie białe wyglądają bardzo nudno. Udałam się do sklepu plastycznego, że kupić odpowiednie farby.

Kupno tanich i wysokojakościowych farb do porcelany

farby do porcelanyJako, że filiżanki były przeznaczone do spożywania w nich napojów farby, które chciałam do nich zakupić musiały być bezpieczne dla człowieka. Po przyjściu do sklepu od razu poprosiłam sprzedawczynię, żeby pokazała mi takie farby do porcelany. Pokazała mi ona kilka różnych farb, różnych firm. Chwilę się im przyglądałam, żeby móc wybrać najlepsze. Ostatecznie, zakupiłam farby, które miały certyfikaty i producent zapewniał, że mogą być one wykorzystywane na naczyniach. Były one wysokojakościowe, ponieważ można je było myć w zmywarce i nie szkodziła im wysoka temperatura. A w dodatku były dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie dobre farby do malowania porcelanowych naczyń i bibelotów. Muszę przyznać, że już wkrótce zauważyłam, że mają one jeszcze więcej atutów niż się spodziewałam. Od razu po przyjściu do domu wzięłam się za malowanie zakupionych filiżanek. Farba bardzo ładnie rozprowadzała się po ich powierzchni.

Ale to jeszcze nie wszystko. Najważniejsze było dla mnie to, że nie spływała ona po wypukłych częściach naczyń i bardzo szybko wysychała. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia mogłam wypróbować pomalowane, porcelanowe naczynia. Byłam z nich bardzo zadowolona. Korzystam z tak udekorowanych przeze mnie filiżanek już dłuższy czas i jak dotąd farba nie odpryskuje ani nie blaknie.