Poszukiwania oryginalnych gongów i mis tybetańskich

Poszukiwania oryginalnych gongów i mis tybetańskich

7 lutego, 2022 Społeczeństwo 0

Od wielu lat zajmuje się jogą i medytacją. Wierzę w to, że każdy jest w stanie uzdrowić się samodzielnie, pozytywną energią. Wystarczy w to uwierzyć i odpowiednio zgłębić starożytne techniki medytacyjne i relaksacyjne. Takie praktyki zawsze poprawiają mi humor. Ostatnio zainteresowałam się gongami i misami tybetańskimi. Chciałam wejść z ich pomocą na kolejny poziom samoświadomości.

Kupno oryginalnych akcesoriów tybetańskich

oryginalne gongi i misy tybetańskieOd mojej przyjaciółki, która również interesowała się takimi zagadnieniami, dowiedziałam się, gdzie w okolicy mogę dostać oryginalne gongi i misy tybetańskie. Udałam się do polecanego przez nią sklepu jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że takie akcesoria tybetańskie wcale nie są drogie. Bez problemu można je dostać w naprawdę niskich, przystępnych cenach. Znalazłam tam bardzo ładne i przede wszystkim solidnie wykonane misy i gongi tybetańskie, które zdecydowałam się, jak najszybciej zakupić. Były one wykonane z solidnych, specjalnych stopów brązu. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są one niezwykle trwałe i wytrzymałe. Mogą służyć nawet przez wiele lat bez śladu użytkowania. Producent daje na nie kilkuletnią gwarancję na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zachęcona takimi pozytywnymi rekomendacjami oraz niską ceną zdecydowałam się dokonać zakupu. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Korzystam z zakupionych przeze mnie gongów i mis już od kilku tygodni i dają one naprawdę bardzo dobry efekt. Za pomocą specjalnych pałek, mogę bez problemu wprawić misę w drżenie, co wywołuje bardzo dobry efekt relaksacyjny oraz pozwala lepiej zgłębić się w medytacji. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać takie ręcznie robione produkty tybetańskie w okolicznym sklepie i nie musiałam czekać długo na ich dostawę.