Poszukiwania sali weselnej

 

W czasie przygotowań do ślubu starałem się jak najbardziej pomagać mojej narzeczonej. Zdecydowaliśmy się na to, że sami zaplanujemy i zorganizować nasz ślub. Mieliśmy dużo pomysłów, a jako, że mamy podobne gusta to te pomysły zbytnio się nie różniły, a więc nie spieraliśmy się o nic. Pierwszym naszym zadaniem było znalezienie miejsce na nasze wesele.

Znaleźliśmy idealną salę weselną w Głogowie

sale weselne GłogówŻeby znaleźć salę weselną nie szukaliśmy z żoną opinii rodziny, nie chcieliśmy słuchać tzw. „wujków dobra rada”, ani też nie pytaliśmy o rekomendacje przyjaciół. Właściwie to nie chcieliśmy wesela w tym samu miejscu, w którym odbywało się przyjęcie kilku osób z rodziny. Chcieliśmy po prostu znaleźć miejsce wyjątkowe i takie, które to nam się spodoba. Jako, że nie mieliśmy za bardzo pojęcia o tym, co oferuje nam nasze miasto to poszukiwania rozpoczęliśmy w Internecie. Pod hasłem „sale weselne Głogów” było naprawdę sporo fajnych obiektów, które nadawały się na miejsce naszego wesela. Po odwiedzeniu kilku najlepszych miejsc wybraliśmy to najlepsze. Nasza sala spodobała nam się głównie dlatego, ze była duża i bardzo elegancka. Chcieliśmy, żeby parkiet znajdował się w tym samym miejscu co goście, bo dzięki temu ludzie chętniej dołączali się do zabawy. Miejsce, które wybraliśmy miało też polecaną kuchnie, a nam zależało na dobrym jedzeniu w czasie przyjęcia. Razem z żoną zadbaliśmy też o to by można było w tej sali jakoś ładne i estetycznie wszystko ustawić – mam na myśli krzesła i stoliki oraz miejsce dla DJ’a.

Myślę, że spisaliśmy się naprawdę dobrze przy wybieraniu sali na nasze weselne. Prezentowała się świetnie i nie potrzebowaliśmy nie wiadomo jakich dekoracji by sala była elegancka. Dekoracja stołów na sali weselnej była bardzo wytworna, ale ściany sali były ozdobione bardzo delikatnie. Sala sama w sobie bez dekoracji była już bardzo ładnie urządzona.

 

Comments are closed.