Potrzebny mi montaż reklam

Potrzebny mi montaż reklam

27 stycznia, 2017 Usługi 0

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą, zajmuję się sprzedażą produktów ekologicznych. Jakiś czas prowadziłem sprzedaż obwoźną, potem mały sklepik, a teraz otwieram swój własny market z żywnością eko. I potrzebuję dobrej reklamy!

Reklamy i ich montaż

profesjonalny montaż reklam w PoznaniuNajpierw działałem na obrzeżach Poznania, teraz przenoszę się ze swoim biznesem bliżej centrum miasta, gdzie mam nadzieję trafić na większą liczbę klientów. Potrzebuję jednak do tego skutecznej kampanii marketingowej, której część będzie stanowić reklama zewnętrzna, choć staram się dotrzeć do ludzi różnymi metodami. Uznałem jednak, że billboardy i plakaty, a także ulotki i odpowiednie dekoracje witryny sklepu będą jednym z lepszych sposobów zachęcenia ludzi do odwiedzenia mojego marketu. Moja siostra pracuje w marketingu, więc mogła mi z wymyśleniem haseł reklamowych, dała też kontakt do fotografa i grafika, którzy zajęli się częścią projektów. Dzięki nim mam gotowe pierwsze ulotki reklamowe i grafiki na billboardy, plakaty i witryny. Siostra doradziła mi też kasetony reklamowe i reklamę led, żeby sklep już z daleka wyróżniał się na ulicy i przyciągał uwagę. Teraz potrzebny mi jeszcze profesjonalny montaż reklam w Poznaniu, żeby ruszyć z oklejeniem billboardów i witryny. Mam już do tego upatrzoną pewną polecaną firmę, zresztą chcę, żeby zajęli się oni nie tyko tym, ale też kasetonami reklamowymi, bo wiem, że mają już z tym doświadczenie. Zostało mi jeszcze ustalenie terminów z niektórymi dostawcami i mogę zabierać się za ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu.

Przede mną wciąż sporo pracy i wiem, że sporo ryzykuję ze swoim biznesem. Staram się jednak, żeby wszystko w sklepie było warte swojej ceny i jak najwyższej jakości. Stawiam na wiele lokalnych produktów, choć mam też sporo żywności z zagranicy, więc wybór będzie spory.